KESME VAKTİ GELDİ Mİ ?

Cigarator

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selam ve bol hasatlar.

Bu growum çok enteresan oldu kabinde 4
bitki var.Bunlardan ;
Biri auto northn
Biri auto dwarf
Diğer 2si ise sitenin hediye ettiği feminise slh tohumlar.İnşallah o ikisi slh’dir diye dua ediyorum.
Işık olayı çok karışık.3 hasat aldığım 600w cob led ve ayrıca 200w cob led olmayan led kullandım.Başladıktan bir süre sonra cob ledlerin bir kaçı yandı ve toplam ışık gücüm. 400w civarına düştü.1ay böyle gittikten sonra bi yerden 2500w güzel marka led ışık buldum.Harbi gözü kör eder cinsten.Şuan kabindeki 2 ışığı söküp 2500w ledi taktım.4 gün oldu takalı ama etkisini hemen gösterdi.(200w olan küçük ışık verimi iyi onu da takacam bugün)autolar 3 aralıkta filizlendi.

Resimlerdeki sadece northn light.Bunda kahverengileşme erken başladı.Mikroskopum olmadığı için anlayamadım.Ayrıca autolara 2 defa topping yaptım.Sorum ise şu ben bu resimlerdeki northn lighti kesmeli miyim ?
Bu arada ışık periyodum 18/6 ile başladım sonra 12/12 verdim hep

Son düzenleme:

Cigarator

Yeni üye
kanka kaç haftalık bu nl
ve güzel olmuşlar.bi tık beklersen daha iyi olur komple turuncu stigmalarla kaplansınlar madem mikroskobun yok
Valla kanka beğenmene şaşırdım.Çünkü ben hiç beğenmiyorum.Bunun en büyük nedeni ışık problemleri.Bu northn 3 aralıkta filizlendi.Tohumlar royalqueenseedsten.Daha iyi olmasını bekliyordum.Kahverengileşme artarsa cbd üretmesinden korkuyorum.

brocum bitkiye naparsan yap meyvesini veriyor.yeterki sabırla ve düzenle bekle besle.
beğenilmeyecek bi yanı yok.olsa içerim yani :D

cbd olmasından korkma payın var daha.ucuzdan bi mikroskop bul konularda bulursun

Valla kanka beğenmene şaşırdım.Çünkü ben hiç beğenmiyorum.Bunun en büyük nedeni ışık problemleri.Bu northn 3 aralıkta filizlendi.Tohumlar royalqueenseedsten.Daha iyi olmasını bekliyordum.Kahverengileşme artarsa cbd üretmesinden korkuyorum.
Ne şekilde gönderiyorlar dostum ? Neyde geliyor kac günde geldi? Tr demisin

İstanbul

Müptezel
O siteye nasıl ulaştım kanka bildiğim göndermiyor tr ye

Cigarator

Yeni üye
kanka bunu bılınclımı yapıyorsun yanı autolara 12/12 ısık vermeyı.3 hasat yanı 3 grow yapmışsın autoda 18/6 ıle 12/12 arasında fark yok mu dıyorsun
Kanka kabinde 2 tanede feminise var.16 saat ışık onlara çok olur.başka kabin olmadığı için mecbur bir aradalar autoları bi an önce hasat edip feminiselere yüklenmek istiyorum

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Arkadaşlar herkese selam ve bol hasatlar.

Bu growum çok enteresan oldu kabinde 4
bitki var.Bunlardan ;
Biri auto northn
Biri auto dwarf
Diğer 2si ise sitenin hediye ettiği feminise slh tohumlar.İnşallah o ikisi slh’dir diye dua ediyorum.
Işık olayı çok karışık.3 hasat aldığım 600w cob led ve ayrıca 200w cob led olmayan led kullandım.Başladıktan bir süre sonra cob ledlerin bir kaçı yandı ve toplam ışık gücüm. 400w civarına düştü.1ay böyle gittikten sonra bi yerden 2500w güzel marka led ışık buldum.Harbi gözü kör eder cinsten.Şuan kabindeki 2 ışığı söküp 2500w ledi taktım.4 gün oldu takalı ama etkisini hemen gösterdi.(200w olan küçük ışık verimi iyi onu da takacam bugün)autolar 3 aralıkta filizlendi.

Resimlerdeki sadece northn light.Bunda kahverengileşme erken başladı.Mikroskopum olmadığı için anlayamadım.Ayrıca autolara 2 defa topping yaptım.Sorum ise şu ben bu resimlerdeki northn lighti kesmeli miyim ?
Bu arada ışık periyodum 18/6 ile başladım sonra 12/12 verdim hep

bitki son evresinde çok arada kaldıysan tırtık al kelleden iç ben öyle yapıyorum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********