Ketamini pişirmek.

drugrace

Yeni üye
Elimde bir şişe ketamin var ve bunu pişirmek istiyorum.Yanlış bir şey yapmamak adına nasıl pişireceğimi anlatırsanız sevinirim.İlk seferimde almam gereken doz hakkında da bilgi alabilirim

istr

Ordinaryüs
Veteriner misin kanki ketamini napcan, ilk seferin miş bide, bulaşma kanka s.et nedir ne yapar bilmem ama pek iyi bir şey olmadığı da belli. Mis gibi weed iç kanka, hadi oda kesmedi Koko iç lsd falan iç, Boşver böyle antin kuntin şeyleri

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka asla onermem, fena bagimlilik yapar bitersin. Illa yapacaksan da iyice arastirmani oneririm. Bu soruyu sorman gerekiyorsa kesinlikle boyle tehlikeli bir seyi kullanmaya hazir degilsin

Tommy vercetti

Müptezel
Ket cektim sadece bos hissizlik icinde oldugun bi kafasi var tribine hole girmek denir nasil kaynatildigini bilmem ama 0.5 cizdim 1 gecede sonrasinda istek yasamadim burnu fena yakiyo

Avare

Doktor
Benmari usulü eritiyorlar genelde ilk sefer için 2.5 ml çekip kaba aktar ve benmari usulü kaynatıp toz şeklinde kalmasını sağla.

Kankam yanlış anlama da köpek anestezisini neden kullanmak ister ki bir insan?
Kafası da k-hole girince güzel diyorlar fakat çıkışta saldırganlık yapabiliyormuş dikkat et.
Burnunu yakacak epey haberin olsun.
Yanında güvendiğin biri olsun yekten kullanma

Elimde bir şişe ketamin var ve bunu pişirmek istiyorum.Yanlış bir şey yapmamak adına nasıl pişireceğimi anlatırsanız sevinirim.İlk seferimde almam gereken doz hakkında da bilgi alabilirim
kanka bir tane tencere çeyreği kadar su dolduruyorsun.üstüne seramik bir tabagı koyuyorsun . sonra malzemeyi damlatıyorsun 2 yada 3 mg seklinde 2tek kısılık sonra bı 15 20 dakıka gıbı beklıyorsun bakıyorsun toz halıne gelecek beyaz pudra sekerı gıbı olacak yanı kıvamı hemen hemen krıstallı kalmayacak urun . sonra hazır . sonra pıpet yardımıyla burundan verıyorsun enerjıyı . yalnız suna dıkkat etmelısın tam kıvamında pısıremedıgınde hole gırıyorsun fecı bas donmesı seklınde bıraz korkutucu oluyor . ama normal zamanda 20 25 dakıkalık bır deneyım .sonra normale donmen lazım

drugrace

Yeni üye
Afiyet olsun kank kafa raporu bekliyoz
Sağol kankam.Bugün kullanma fırsatı buldum.Yorumlar biraz fazla korkunç düşünmüş.Mis gibi tripti.Başımı döndürdü ayağa kalkamıyordum.Arkadaşımı aramışım anlatmak için robot gibi tekrar tekrar maymunlar var maymunlar var diye sayıklamışım.Bağımlılık düşüncesi falan da yok salak değilsen asla bir maddeye bağımlı olmazsın.Eğlenceliydi çok az hatırlasam da ayağa kalktığımda her şey çok büyüktü.Yemek yemeyin kullanacaksanız ben kustum malesef.

drugrace

Yeni üye
kanka bir tane tencere çeyreği kadar su dolduruyorsun.üstüne seramik bir tabagı koyuyorsun . sonra malzemeyi damlatıyorsun 2 yada 3 mg seklinde 2tek kısılık sonra bı 15 20 dakıka gıbı beklıyorsun bakıyorsun toz halıne gelecek beyaz pudra sekerı gıbı olacak yanı kıvamı hemen hemen krıstallı kalmayacak urun . sonra hazır . sonra pıpet yardımıyla burundan verıyorsun enerjıyı . yalnız suna dıkkat etmelısın tam kıvamında pısıremedıgınde hole gırıyorsun fecı bas donmesı seklınde bıraz korkutucu oluyor . ama normal zamanda 20 25 dakıkalık bır deneyım .sonra normale donmen lazım
dediğin gibi yaptım.feciydi teşekkür ederim.

drugrace

Yeni üye
Veteriner misin kanki ketamini napcan, ilk seferin miş bide, bulaşma kanka s.et nedir ne yapar bilmem ama pek iyi bir şey olmadığı da belli. Mis gibi weed iç kanka, hadi oda kesmedi Koko iç lsd falan iç, Boşver böyle antin kuntin şeyleri
Denemelik druglardan en iyisiydi bence.Lsd tribine girecek vaktim olmuyor malesef.Mantar lsd denemek isterim.

drugrace

Yeni üye
Benmari usulü eritiyorlar genelde ilk sefer için 2.5 ml çekip kaba aktar ve benmari usulü kaynatıp toz şeklinde kalmasını sağla.

Kankam yanlış anlama da köpek anestezisini neden kullanmak ister ki bir insan?
Kafası da k-hole girince güzel diyorlar fakat çıkışta saldırganlık yapabiliyormuş dikkat et.
Burnunu yakacak epey haberin olsun.
Yanında güvendiğin biri olsun yekten kullanma
kafası güzel kanka.köpek anestezisi falan önemli değil hiç bir uyuşturucuyu kullanmamak gerek.K hole düşmedim ama gördüğüm visuallar güzeldi.Tek kullandım sorun yaşamadım bilinçliysen hiç sorun yaşamazsın.Meth bonzaiye bulaşmasın kimse tabi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********** *****