Keyifçi

Ketchap

Yeni üye
Arkadaşlar 4 sene önce 1700 liraya Aliexpresden getirttiğim ışığımla elbise dolabında yetiştiriyorum..ışık haricinde pervane var başka da birşey yok..Kendi çapımda kelleyi kestim yaklaşık 1.5 aylık bitkim sanki bana küçük geldi size de öyle mi geldi..köfteci tohumu inş Dişidir yoksa aylık 125 lira ekstradan elektrik ödüyorum..elimde organik gübre vardı iki kez suya karıştırıp verdim başka da birşey yapmadım..Geçen ay yetiştirdiğim çiçek erkek çıkınca koparıp attım..bundan sonra ki tavsiyelere açığım nasıl yüksek hasat alırım...Arkadaşlar ben acemiyim topic filan değilde Türkçe olarak yardımcı olur musunuz..

KafasıZz

Yeni üye
knk biobiz gübre alabilirsin
gübre tablosu bu şekilde bi saksıda 2 bitki olmaz saksıları en az 17 lt lik toprak koy kurumadan yeniden sulayıp öldürme bitkiyi köfteci tohumu çok zor oluyo ben 4 kere ektim 4 üde erkek çıktı low stres için bitkiyi birbirinin üstüne gelmicek şekilde yatırabilirsin 4. bogumdan sonrada kelle uçurabilirsin bende acemiyim bildiklerim bu kadar ama en önemlisi gübre

Ketchap

Yeni üye
knk biobiz gübre alabilirsin
gübre tablosu bu şekilde bi saksıda 2 bitki olmaz saksıları en az 17 lt lik toprak koy kurumadan yeniden sulayıp öldürme bitkiyi köfteci tohumu çok zor oluyo ben 4 kere ektim 4 üde erkek çıktı low stres için bitkiyi birbirinin üstüne gelmicek şekilde yatırabilirsin 4. bogumdan sonrada kelle uçurabilirsin bende acemiyim bildiklerim bu kadar ama en önemlisi gübre
Bitki tek saksıda başka yok.. Kelleyi uçurdum çok gençti şimdi biraz genişledi iki dal olarak uzadı sanki boy problemi var tekrar kelle uçurmaya gerek var mı benim ortam kuru bitki suyla yaşıyor..

KafasıZz

Yeni üye
gübre olmadığı için ve tek saksıda 2 bitki paylaşamaz besinleri her bitkinin kendine ayit en az 17 lt toprağa ihtiyacı var o olmazsa kısa kalır gübre almazsa besinde olmaz gene kısa kalır hatta gübre olmazsa adam akıllı sömekte vermez benim görüşüm şu anda bitkinin ihtiyacı çok sadece suyla beslersen birbirlerinden çalmaya başlarlar bide aynı saksıda oldugu için sömeğe girince kuruyabilir bile bunlar benim acemi görüşüm bu şekilde bide sadece suyla beslersen ölüm sitresine girip cinsiyetleri bile deişebilir erkeğe dönebilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • GlockGen5 GlockGen5:
  • universesingularity universesingularity:
  • D despotdes:
    **** ********* ***** ******* ***** hahahaha***** *** ***** **********
  • GlockGen5 GlockGen5:
  • D despotdes:
  • GlockGen5 GlockGen5:
    ********* hahahaha* ***** ******** ***** *****
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • GlockGen5 GlockGen5:
    ********** *** **** ******* *** ***** ********* ******* *** **** ********* *** ******* ******* **** ******* *** ***** *** *** ***** ****** ********** * **** **** ****** ******* **** ***** ******** hahahaha**** ***** hahahaha ******** **** *** ** ****** ******* *********
  • G Groww:
    **** **** ******* * **** *** **** ** ****** * * **** ****** ***** **
  • D despotdes:
    hahahaha** ** ********* ******** ******* ***** **** ****** ********** ****** * *** ******* ****** *** ******* ****** ******* ****** *** **** **** ***** ***** ***** ** ** *** ******** *** ** ********* *** hahahahahahahahahahahaha*****
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ****** ******* ****** ** * *** * **** hahahaha ******
  • GlockGen5 GlockGen5:
    hahahahahahahaha
    ******* ***** **** ****** * ***** * ** *** * ** ***** hahahaha* **** ***** ****** ****
  • GlockGen5 GlockGen5:
  • D despotdes:
  • GlockGen5 GlockGen5:
  • D despotdes:
  • GlockGen5 GlockGen5:
    **** ** ****** **** hahahaha*
    universesingularity universesingularity: **** ** ****** **** hahahaha*