KIŞLIK HAZIRLIK

Beyler Merhaba,

Anadolu bölgesinde yaşamaktayım. Buralarda havalar soğudu, güneş gitti. Çiçeğin ortasında iki tane ağacım var. Bunları kabine aldım bugün.

Kartonun içini folyo ile kapladım, tepesinden 5 adet 10 w 900K toplam 50 w 4500K gün ışığı attım. İçine de bir fan. Fakat kartondan yaptığım için yangın riski var. Kabine gündüzleri ışık vermek istemiyorum. Şimdiye kadar bitki hep dışarıdaydi.
20.00 - 08.00 arasında 12 saat ışık versem, gündüzleri de zifiri karanlığa atsam olur mu ? Birde ışık yeterli mi? Fotoları atacam birazdan

URL unfurl="true"]https://hizliresim.com/48yj1az[/URL]

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 36721

Guest
50w ışık 2 bitkiye yetmez 5 adet 10 w alacağına elektrik dukkanlarında aynı led ampulun 50-60w olanları var tourch led olarak geçiyor 100-150 lira arası tane fiyatı en az 4 tane gün ışıgı sarı yak tepesine ki verim alabilesin

shegyy

Yeni üye
Kanka ışık yetersiz bence. Bende torch led kulanıyorum. Çiçekde 3 tane 50w 6500 k beyaz ışık, 2 tane 50 w 3500 k sarı ışık kullanıyorum. Nem için ıslak havlu koya bilirsin. Işıklar fazla sıcak yaptığından, fana termostat bağladım. Sıcaklık artdığında fan çalışıb kabini soğutuyor biraz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **