Kimyasal gübre

Artun10

Yeni üye
Kankalar bilmediğim için soruyorum bugün gübre hakkıda bir şey duydum sizden doğrusunu öğrenmek istedim. Advanced Nutrients Grow Mikro Bloom gibi gübreler bitkiyi ilaçlı kafasını bonzai kafası gibi oluyormuş güzel sigaranın kafası doğal gübrelerle yani güvercin dışkısıyla oluyormuş bu doğru mu bu konuda hiçbir bilgim yok.

Night owl

Müptezel
Sentetik mineral gübrelerle yetiştirilen esrar aroma tat lezzet bakımından zayıftır ama etkisi güçlüdür.

Organik yapılan esrar tat aroma koku bakımından çok daha rafinedir ama sentetik gübre ile yapılan kadar güçlü olmayabilir elbette genetik tohum kalitesi çok öenmli organik yapacaksan tohum iyi kalite olmalı

Artun10

Yeni üye
Sentetik mineral gübrelerle yetiştirilen esrar aroma tat lezzet bakımından zayıftır ama etkisi güçlüdür.

Organik yapılan esrar tat aroma koku bakımından çok daha rafinedir ama sentetik gübre ile yapılan kadar güçlü olmayabilir elbette genetik tohum kalitesi çok öenmli organik yapacaksan tohum iyi kalite olmalı
Anladım peki piyasada satılan ilaçlı sigaralar sentetik gübrelerle yetişen bitkilerin sigarası mı ? Yoksa gübreyle alakasız sigaranın üzerine daha iyi kafa yapması için ilaç mı sıkıyorlar ?

Night owl

Müptezel
Anladım peki piyasada satılan ilaçlı sigaralar sentetik gübrelerle yetişen bitkilerin sigarası mı ? Yoksa gübreyle alakasız sigaranın üzerine daha iyi kafa yapması için ilaç mı sıkıyorlar ?
Evet gübreyle alakasız değişik değişik maddelerle tohumsuz yayla otlarını bir şekilde harmanlıyorlar

Artun10

Yeni üye
Teşekkür ederim kanka bu gübreleri kullandığımda sigaranın kafasının öyle olmasını istemem çok yardımcı oldun

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TroubleStyla TroubleStyla: **** ***** **** **********