Kingbrite quantum board bin 3000k

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Moruk al bi tane isik sende rahat et bizde rahat edelim. 7 tane konu acmissin hepside ayni konu uzerinde millet hasatini topladi sen halen isik secme derdindesin. Cik su isik tribinden mk

Saltoa King

Yeni üye
Kaç tane cevap geldi moruk peki okadar konu açtıkta ? shiva arkadaşımız dışında bence önce onu sorgulayalim . Bize Bosuna eziyet ettiniz, yüklenceginize yardım etseydiniz bir kaç öneri sunsaydiniz. Hergun konu açıyorum 1 kişi yanıt veriyor bakın açın bir moruk önce bunu sorgula kanka  tribe giren biz oluyoruz. Bu kadar yazıp emek vereceğinize öneri sunsaydiniz . Kral hani yardımlaşma siteyseydi youtubada öle gördük seni yanlismi tanıdık  seni seviyoruz reis bana alacigim ışığı sole başkan  800 TL bütçem var reis 2 saksı auto için alim :) içim rahat ışık alirim dahada sormam bu ışık konusunu nokta atışı yapalım @tohumsuzesrar

2 ay emek verecek reis dikkat ediyoruz yanlış karar vermeyelim

Cvp: Kingbrite quantum board bin 3000k

Hacı konu açıp cevap beklersen çok beklersin. 

Çünkü içeriksiz burdaki insanların tecrübelerinin çok dışında bir soruyla konu açıyorsun. 

Öncelikle aradığın sorunun cevabı forumda birçok konuda mevcut. Sadece sabırla ve kararlılıkla sakin sakin forumu feth ederek vakit harcaman gerekiyor. 

Biraz araştır esrar genel konusundan aşşağı doğru ne kadar başlık varsa gir incele acele etme sakın. Fotoğrafları aç bak, yazılanları oku, çünkü orda yazılanlar hep tecrübe. Bir yerde tecrübe konuşuyorsa mutlaka dinlenmelidir. Keşfettiğin bilgilerle kendi hayalindeki sistemi kıyasla. Eksiklerini gör. EN ÖNEMLİSİ BUNLARI YAPARKEN NOT AL. Paranı harcama sakın 1 hafta, 3 5 gün araştırmanı yap notlarını al 800 tl ni ona göre harca. Trde birkaç grow siteleri var orda ışıktı gübreydi yrktı kürekti herşey mevcut. Karar aldıktan sonra ver ordan siparişlerini bak keyfine. Şuan yaşadığın durumu çok iyi anladığımı düşünüyorum umarım yazdıklarım bir ilham kaynağı olur senin için. Bol şans diliyorum. 

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Cvp: Kingbrite quantum board bin 3000k

rehaertan85' Alıntı:
Kaç tane cevap geldi moruk peki okadar konu açtıkta ? shiva arkadaşımız dışında bence önce onu sorgulayalim . Bize Bosuna eziyet ettiniz, yüklenceginize yardım etseydiniz bir kaç öneri sunsaydiniz. Hergun konu açıyorum 1 kişi yanıt veriyor bakın açın bir moruk önce bunu sorgula kanka  tribe giren biz oluyoruz. Bu kadar yazıp emek vereceğinize öneri sunsaydiniz . Kral hani yardımlaşma siteyseydi youtubada öle gördük seni yanlismi tanıdık  seni seviyoruz reis bana alacigim ışığı sole başkan  800 TL bütçem var reis 2 saksı auto için alim :) içim rahat ışık alirim dahada sormam bu ışık konusunu nokta atışı yapalım @tohumsuzesrar

2 ay emek verecek reis dikkat ediyoruz yanlış karar vermeyelim

Moruk yardimlasma sitesi ama farkindaysan tonlarca konu var. Senin bu sordugun sorulari daha onceden sormus olan yuzlerce insan var ve konular var. Burdaki bilgiler arastirilmadan buraya konu acmanizada bisey demiyoruz arastirma yapmadan konu acip soru cevap kismina sorabilirsin ama cvp alamadin diye ard arda ayni konuyu acman foruma zarar veriyor. Al hps veya led full spectrum bir isik. Floresant isikta bile buyuten arkadaslarimiz var. magicplant.net a gir orda gordugun isiklarin hepsi bitki buyutmek icin. Surekli konu acmalik bir durum yok yani ortada.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha* **** ********
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    ***** ****** ******* ******* ****** * **** ********* ********* hahahaha ***** **** ***** ******** hahahaha** ******** *** *** ****** ****** *** ****** ******* *** ******** ****** ******* ******* ********** **********
  • B bluedream.an:
    *** ***** **** hahahaha ***** hahahaha*** *******
  • B bluedream.an:
    ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    **** ******** hahahaha *** ****** ***** * **** ******* ******* ****** ** ******** *** ** ******** ***** hahahaha****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** ******* ***** ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • M merto1835: