Kizlardan biri ağır tranva ve sıtres yaşadı son durumları resimlerde

Mertali54

Doktor
Saksilar masanın üstünden düşmüştü yeniden toprağa ektim bu olay 2 gün önce oldu ve ilk defa bugün kök guclendiriciyle birlikte can suyu verdim

Son düzenleme:

varmibisey

Kıdemli Üye
Dostum ufak kalmis ama bundan sonra iyi bakarsan toparlar yaptığın şeyleri gözden geçir birde o saksiların yüksekliği neden okadar az

Mertali54

Doktor
Kanka butun sistemini check etmen lazım 44 gün zaman var emek var çok geriden geliyorsun yanlış bişeyler var.
Kanka normalde bana da bir şey eksik gibi geliyor.
Bu benim ikinci grubum lakin ilk yaptığımda kapıya polis geldi ben de korktum söktüm attım polis benle alakalı gelmemişti

O toprağa kullandım çünkü onlar da 45 günlüktü söküp attıklarım o toprağa ektim

Sonrasında ışık olarak projektör kullanıyorum acaba projektörler ile mi alakalı diyorum ama zannetmiyorum da öyle olduğunu çünkü burada ışık kaç lüks vereceğimiz belli ya da kaç lümen vereceğimiz belli ya da umol

Tamam saksılar devrilince çiçeklerden bir tanesi tamamen topraktan ayrılmıştı onu aldım tekrar toprağa diktim onun biraz daha geriden seyretmesi normal ama diğeri bence gayet güzel gidiyor

Mertali54

Doktor
Kanka bunlar 44 günlük bitkilerin mi
Kanka bunlar 44 günlük evet şimdi şöyle söylemek istiyorum havalar soğudu sıcaklık bazen 18 kere kadar düştü şu anda stabil 21 23 arasında gidip geliyor nem makinesi çalışıyor havalandırma çalışıyor daha doğrusu havalandırmak çıkış bana şöyle çalışıyor 15 dakika çalışıyor yarım saat duruyor çiçeklere vuracak olan pervane dallar kalınlaşsın sağlam varsın diye fan koydum içeri içeri giriş fanın çalıştırmıyorum çünkü çok ses yapıyor bir de şu sebepten çalıştırmıyorum çıkış fana çalıştığında dışarıdan havada çekiyor içeri giriş falının olduğu yerden çünkü bakıyorum içeri giriş fanı çıkış fanı çalıştığında pervanesi dönüyor yani dışarıdan hava aldığını görüyorum da onun haricinde bütün gübrelerin de veriyorum bio biz serisi tamamı elimden geldiği kadar her gün ilgileniyorum

Mertali54

Doktor
ışığın ne aga

ısıgım budur yonetıcım

Mertali54

Doktor
sanırım ışığın yetersız kalmış ne bu ne marka anlamadım
yonetıcım 50 wattlık projektr ortadakı de 50 watt bıtkı yetıstırme ısıgı ama ıyı bısey degıl projektorler daha cok lümen ısık verıyor suan da 2 adet mavı ve ve gun sarısı projektorler yanıyor yanı 3 adet projektor calsıyor mesafem ıse 30 cm nem 55 60 dolaylarında sıcaklık 21 derece ısıklalr yandıgında 23 24 oluyor

Lucky

Müptezel
Kanka ısık konusuna katılıyorum birde azot fazlagı ile ilgili detaylar vermek istıyorum bitkilerini ısıktan dolayı net göremiyorum senin bitkilerin bundandır demiyorum azot toksıtesı belırtısı olmasa bile azot fazlalıgı azlıgı gibi gelişimi yavaşlatır bunada dikkat et

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****