Kocaman oldu sömek yok :(

nightowl

Üye
Yüksekte kalan uzunları sağa sola yatırmanı tavsiye ederim, çiçekte/sömekte bunu yapmak zor olacak. Önümüzdeki 3-4 hafta çok hızlı büyüyecekler. Cobled olması avantaj, sıcaklık sorunun olmayacak gibi ama yine de 30-40 cm altına inmeni tavsiye etmem. Ben de 10 hafta çektim 12/12'ye benim de kabinin yarısını geçti artık, sanırım son ayımızı oda ya da banyoda tamamlayacağız, yer kalmayacak gibi :) tek bitki photo

MenderesAbi

Yeni üye
Yüksekte kalan uzunları sağa sola yatırmanı tavsiye ederim, çiçekte/sömekte bunu yapmak zor olacak. Önümüzdeki 3-4 hafta çok hızlı büyüyecekler. Cobled olması avantaj, sıcaklık sorunun olmayacak gibi ama yine de 30-40 cm altına inmeni tavsiye etmem. Ben de 10 hafta çektim 12/12'ye benim de kabinin yarısını geçti artık, sanırım son ayımızı oda ya da banyoda tamamlayacağız, yer kalmayacak gibi :) tek bitki photo
Hasarın bol olur inşallah kanka :) ben şu eğitim işini hiç yapamadım ya yatırdıkça uzadı yatırdıkça uzadı :)

MenderesAbi

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar budama ve supercrop yaptım işte olduğum için resim atamıyorum ama gayet sağlıklı bitkilerim . İlgilendiğiniz için teşekkür ederim resim atarım :)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
iyi hasat alican insallah ama gubrelemede biraz daha dikkatli ol cok gubre vermissin bitkiye hem cosmus hemde yanmis yapraklari. Nitrojeni cok fazla kacirdiginda bitki gereksiz yapraklanir ve uclari kivrilir pence gibi olur. Ben hic yoksa 5-6 farkli phenotype Blue dream yetistirdim her birinin hasati cok iyiydi. Alt yapraklari ve dallari budamani tavsiye ederim bitkinin icinden biraz hava gecsin. Benim icin kural bitkinin boyunun tam olarak yarisini gecmeyen butun dallar sadece bitkinin enerjisini tuketir. Iyi bir budama yap someklenme suresi biraz uzun olucak bitkiyi mutlu tutmaya bak. Bol hasatlar

MenderesAbi

Yeni üye
iyi hasat alican insallah ama gubrelemede biraz daha dikkatli ol cok gubre vermissin bitkiye hem cosmus hemde yanmis yapraklari. Nitrojeni cok fazla kacirdiginda bitki gereksiz yapraklanir ve uclari kivrilir pence gibi olur. Ben hic yoksa 5-6 farkli phenotype Blue dream yetistirdim her birinin hasati cok iyiydi. Alt yapraklari ve dallari budamani tavsiye ederim bitkinin icinden biraz hava gecsin. Benim icin kural bitkinin boyunun tam olarak yarisini gecmeyen butun dallar sadece bitkinin enerjisini tuketir. Iyi bir budama yap someklenme suresi biraz uzun olucak bitkiyi mutlu tutmaya bak. Bol hasatlar
Yavaş yavaş buduyorum üstat ( her gün 5-10 yaprak ve alt dallardan 1-2 tane ) . Gübre konusunda da azaltacağım teşekkür ederim değerli yorumun için :)

Woppy

Ordinaryüs
Knk kac bitki var burada cok guzel mahsul alacagın kesin gubreyi biraz azaltımı iş tamam senin bol hasatlar şimdiden

Kanka video yap artık özledik seni youtube atmak istemiosan foruma yükle videoyu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:

• B bluedream.an:
    ***** ********** * ******* ****** * ********** **** ********* ********** ***** ** *****
  • B bluedream.an:
    **** ****** ****** ** ** ******* ******* ******* ****** ** ******* *** ***** ******** ******* *********
  • universesingularity universesingularity:
    **** **** ******* * ** ********* **** ***** ********* ******** ***** hahahaha ******* ** ****** *******
  • B bluedream.an:
  • 420x 420x:
    hahahaha** *** ****
    +1
    ***** *** ***** ********** ****** **** **** **** *** ***** ***** ****** hahahaha***** *****
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ****** hahahaha******* *** ****
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    *** *** ******** ***** ****** ********** ***** ********** ******* ******* ******* ** ********** ********** ***** **** ****** ****** ****** ******** *** ***** ********** **** ***** ** ****** ****** *** ***** ****** ******* *** ****** hahahaha*******
    ****** ****** *** ***** **** hahahaha hahahaha ******** *** **
    hahahahahahahaha*******
  • D despotdes:
    hahahaha ********** *******
  • 420x 420x:
    ******** **
  • B bluedream.an:
    ** ** ****** **** ********* ** hahahaha** ***
  • 420x 420x:
    ********** ********* ****** ** **
  • D despotdes:
    ***** **** ** ****** **** ********* ** hahahaha** ***
  • içiciadam içiciadam:
  • D despotdes:
    ****** *** ******** *** ******* ****** hahahahahahahaha ********* ****** ** **
    **** ***** ********** **
    ***** ******* ****** hahahaha ****** ********* *******
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ******* ****** hahahaha ****** ********* *******