Kofteci kizima tecrubeli kankalar yorum yaparmisiniz

Dodominko

Yeni üye
Kızımın genetiği belirsiz köfteci güzeli yapraklardan bana bir şey söyleyebilirmisiniz bana skunk gibi geldi fotoğraflarına baktim ona benziyor
Bir de sağlığı konusunda iyimi şu an 24 günlük ama temmuz 10 undan beri tam ekipman la büyüyor yani 17 günlük diyebiliriz
Kelle koparmadım zamanım çok dar çünkü strese sokup zamanı uzatmak istemedim
Kesmem gereken fotosentez yaprakları varmı sizce en alttakinin bir üst kısmında bir kesme yapmak istiyorum alt yapraklar ışık alsın diye dogru olurmu
Bakir kablolarla yön verdim isede yarıyor şu an 20200727_003534.jpg20200727_003618_001.jpg

R

Ripley'sOG

Guest
Çok güzel ilerliyor sucker budaması yapabilirsin gövde yani toprağa yakın yerdeki ısik almayan yaprakları alabilirsin baskada bir sey engel değil hasatin bol olsun

Dodominko

Yeni üye
Çok güzel ilerliyor sucker budaması yapabilirsin gövde yani toprağa yakın yerdeki ısik almayan yaprakları alabilirsin baskada bir sey engel değil hasatin bol olsun
Toprağa en yakın foto yaprağının dininden çıkan güzel dallarım var onları esneterek yanlara açılmasını sağlıyorum yinede kesiyimmi foto yapraklarla birlikte

R

Ripley'sOG

Guest
Hayır hayır dalları kesme şöyle ki üste uzayan dallar değil altta kalan güneş isik almayanlari kastediyorum

Dodominko

Yeni üye
Kanka
Kanka auto olduğunu bilgi yoksa anlamak zor rudalis tarzı yaprak verir o da fenotipsel bir olay bunu öğrenmek zor ancak kendiliğinden ısik periyodu degismeden blooma girerse auto olduğunu anlarsın
Şu an için 18/6 ışık görüyor sanirim ideal ve ayrıca henüz cinsiyet belli etmedi ne kese var nede kıl ya ben ayikamiyorum yada ilerliyen günlerde net belli olucak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mpt77:
  • T Tropikal.MR:
  • A active661:
    ********* ****** *** ******* hahahaha*******
  • A active661:
    ****** ** ****** hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha ****** ******* ****** ** ** ** **** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** hahahaha*
  • M Mpt77:
    ** ***** ***** ** **** ***** hahahahahahahaha *****
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ***** **** * ****** * **** ***** * ******* ******* ** ******** ****** ********* **** ** *** ***** hahahaha****** ****** ******* ****** ** ** ** **** ******** ******
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ***** ********* ***** ******** * ** ***** ******** ***** ****** ******* ***** ***** *** ** ****** ** ********* * * ** ******* ********* ***** ***** ** ******* ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** ***** **** ****** ***** ******* ********** ********* ***** ******** * ** ***** ******** ***** ****** ******* ***** ***** *** ** ****** ** ********* * * ** ******* ********* ***** ***** ** ******* ** ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** **** hahahaha***** *****
  • lavrens Chat bot:
  • lavrens Chat bot:
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** **** ****** **** ***** ****** hahahaha **** hahahaha***** *****
  • lavrens Chat bot:
    ******* ******* ***** **** * ****** * **** ***** * ******* ******* ** ******** ****** ********* **** ** *** ***** ****** ***** ******** **** ********** ******** ** ***** ** hahahaha* ****
  • lavrens Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** **** ****** *** ******** ****** ******* **** ******* ******* ***** ****** ******* hahahaha
  • M Mpt77:
    ******** ******** * ***** ****** **** hahahaha***** *****
    M Mpt77: ******** ******** * ***** ****** **** hahahaha***** *****