KOKU İLE İLGİLİ ACİL YARDIM

ÇırakÜnili

Yeni üye
ustalar selam gömmeli arkası açık duvara bakan bi alandaa tek bitki grow yapıyorum bu bitki çok kokar mı ve kokudan nasıl kurtulabilirim? growkentte koku giderici jeller var acaba onlar çalışıyor mu? ucuz yollu bir şeyler olmalı şimdiden teşekkürler

Dolar$

Kıdemli Üye
koku giderici jeller indoor için outdoor yapıyorsan koku gidermek için bir şey yapamazsın zaten 1 tane bitki yapıyorsanda çok kokmaz

Speed

Üye
Kanka yetiştirdiğin alanın fotosunu yükle bakalım minimal olarak nasıl bir çözüm bulunabilir. Daha sağlıklı çözümler gelir o zaman

F9Devil

Üye
ustalar selam gömmeli arkası açık duvara bakan bi alandaa tek bitki grow yapıyorum bu bitki çok kokar mı ve kokudan nasıl kurtulabilirim? growkentte koku giderici jeller var acaba onlar çalışıyor mu? ucuz yollu bir şeyler olmalı şimdiden teşekkürler
@ÇırakÜnili kanka çok kokan auto bir genetik değilse çok koku yapacağını sanmam. Ben de tek bitki bakıyorum büyüttüğüm üçüncü Bitkim bu hiç koku problemim olmadı ne kabin var ne filtre elbise dolabında bakıyorum odanın cam 7-24 açık 20w vantilator var dolap içinde. Çiçek dönemi odaya girdiğinde burnun kokuyu alıyor ama dışarıdan alamıyorsun. Tek bitki candır o yüzden

kankam gördüğün gibi normal kabinimde başka ağaç olduğundan bunu küçük kitablığın içine koydum alışık olduğumdan mı bilmiyorum ama camı açınca koku fark edilmiyor ama alşamları motoru bozabilrsin

ÇırakÜnili

Yeni üye
@ÇırakÜnili kanka çok kokan auto bir genetik değilse çok koku yapacağını sanmam. Ben de tek bitki bakıyorum büyüttüğüm üçüncü Bitkim bu hiç koku problemim olmadı ne kabin var ne filtre elbise dolabında bakıyorum odanın cam 7-24 açık 20w vantilator var dolap içinde. Çiçek dönemi odaya girdiğinde burnun kokuyu alıyor ama dışarıdan alamıyorsun. Tek bitki candır o yüzden
çok teşekkürler içim rahatladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ** ********* ****** ****** ***** ********** ***** ***** *** ******** ***** **** ********
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:

***** ***** ** **** hahahaha
    ***** *** ***** ** ** ********* ****** *** **** **** **** ***** ***** **** ********* ** ********* **** ** ****** *********
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* ******* ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** hahahaha ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ** ******** ****** **** **** ******* ** ***** ******** ***** ********* ***** ****** ****** ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ** ********** hahahaha*** *** ******** ***** ***** ****** *** *** ******* ***** ****** ***** ********* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** ******
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* ** *** ***** ** ** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • D Darkroom420:
    *** *** hahahaha* ********
  • Emmy Emmy:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ********* **** ******** ** ****** *** ******