koku olayı

acemikeçi

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selamlar şuan kızlarım 1 aylık ve bloom a gecmedikleri için ortada daha koku yok ilk deneyimim 1m×1m×2m kabin 4 kızım var , davlumbaz larda kullanılan yuvarlak karbon filtreden aldım (200 TL ) arkasına fan taktım kokuya yeterli olur mu , olmaz diyorsanız uygun fiyatlı karbon filtre tavsiyeleriniz var mı veya
bu koku giderici jeller ise yariyormu yardımınızı bekliyorum

smoggyleader

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selamlar şuan kızlarım 1 aylık ve bloom a gecmedikleri için ortada daha koku yok ilk deneyimim 1m×1m×2m kabin 4 kızım var , davlumbaz larda kullanılan yuvarlak karbon filtreden aldım (200 TL ) arkasına fan taktım kokuya yeterli olur mu , olmaz diyorsanız uygun fiyatlı karbon filtre tavsiyeleriniz var mı veya
bu koku giderici jeller ise yariyormu yardımınızı bekliyorum
selamlar dostum 4 bitki için kullanmak istediğini söylemişsin fakat

Bu 4 bitki için ve kabin boyutlarına göre kesinlikle fan kullanman lazım

burdan bakabilirsin

ayrıca karbon filtre almak yerine davlumbaz filtresi alarak çok büyük hata etmişsin bence 4 bitki benim forumdan okuduğum kadar sağlam kokuyormuş

bahsettiğimiz karbon filtreller el ile doldurulmaz ve en ufak hava kaçırmaz bu yüzden karbon filtre öneriliyor zaten

jeller de kokuyu engellemez sadece bastırır ki 4 bitkiden bahsediyoruz burda bence mümkünatı yok

bence bir an önce fan setini ve karbon filtreni temin et kokudan durumaz yoksa

smoggyleader

Yeni üye
selamlar dostum 4 bitki için kullanmak istediğini söylemişsin fakat

Bu 4 bitki için ve kabin boyutlarına göre kesinlikle fan kullanman lazım

burdan bakabilirsin

ayrıca karbon filtre almak yerine davlumbaz filtresi alarak çok büyük hata etmişsin bence 4 bitki benim forumdan okuduğum kadar sağlam kokuyormuş

bahsettiğimiz karbon filtreller el ile doldurulmaz ve en ufak hava kaçırmaz bu yüzden karbon filtre öneriliyor zaten

jeller de kokuyu engellemez sadece bastırır ki 4 bitkiden bahsediyoruz burda bence mümkünatı yok

bence bir an önce fan setini ve karbon filtreni temin et kokudan durumaz yoksa
eğer giriş fanın yoksa bpk serisi var bahcivanın sesi fazla ama uygun fiyatlı onlara bakabilirsin karbon filtre için de dr karbondan şaşma. bence 2 bin lira az verip sıkıntısıyla uğraşırsın bazı karbon filtreler de hava sızdırıyormuş okuduğuma göre

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemikeçi

Yeni üye
eğer giriş fanın yoksa bpk serisi var bahcivanın sesi fazla ama uygun fiyatlı onlara bakabilirsin karbon filtre için de dr karbondan şaşma. bence 2 bin lira az verip sıkıntısıyla uğraşırsın bazı karbon filtreler de hava sızdırıyormuş okuduğuma göre
giriş fanım var hocam çıkış için mecbur yapacak bir şey yok karbon filtre almaya bakacağız ilgilendigin için teşekkürler

higthead

Jolly Green
Dostum girişin 200m3 olması lazım çıkışın ise 355m3 ve karbon filtrende 480m3h.Bu Alanda 4 adet uzerıne cıkma.

Çıkış setın Dr. Karbondan,

acemikeçi

Yeni üye
Dostum girişin 200m3 olması lazım çıkışın ise 355m3 ve karbon filtrende 480m3h.Bu Alanda 4 adet uzerıne cıkma.

Çıkış setın Dr. Karbondan,
hocam çok teşekkür ederim, diğer taraftaki fanıda giriş fanı yaparak giriş olayını çözebilirim ancak çıkış için 5 bin bütcem yok en fazla 2 bin civarı ayarlayabilirim , birde kızlarım 1 aylık 2 tanesi erkek gibi geliyor bana bloom a geçince net anlarım saksı 2 ye düşebilir , growkent te 1.5 2 ye falan var ancak çoğu kişi doktor karbonu öneriyor birde sponsormuş galiba yokmu daha uygun modelleri veya bı indirim bı çözüm , kendi imkanlarım ile birşeyler yapmaya calışıyorum şuandada karbon filtre harici herşey yolunda kızlarım baya sağlıklı yazık olmasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E eagle54:
    ****** *** ** ******* hahahaha ** ***** *** ********** hahahaha *** *** ****** hahahaha* ********** ********* ** hahahaha ********* hahahaha**** ***** ***** hahahaha***** hahahaha* hahahaha ********** ** ********* ****** **** ****** ******* ***** ***** ****** ****** ****** **** ********* ********* ***** ********** ******* ******** ********* ***** ********* ** ****** hahahaha* **
  • O oyuncu61:
    *** *** ******** ** ***** ***** hahahaha****** ********* **** ***** ********** *** ****** hahahaha*
    +1
  • E eagle54:
    ******** ***** ** ** ******** ********* ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • DiabLoo DiabLoo:
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** ********* ***** *** *** ******** ** ***** ***** hahahaha****** ********* **** ***** ********** *** ****** hahahaha*
  • O oyuncu61:
    **** **** hahahaha **** **** hahahaha*** ***** *** ***** ***** **** *** **** ***** ******* ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ******* *** ** ***** ** ****
  • DiabLoo DiabLoo:

• T Tropikal.MR:
    ***** ********* ********* **** hahahaha** ***** **** hahahaha** ***** hahahaha** ***** hahahaha******** ** ********** ***** **** **** hahahaha **** **** hahahaha*** ***** *** ***** ***** **** *** **** ***** ******* ******* ******
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** hahahaha* ** ***** hahahahahahahaha ******* *** ** ***** ** ****
  • O oyuncu61:
    ***** * *** ******** ******** **** hahahaha* *******
  • O oyuncu61:
    ******* **** **
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    ****** * ** ****** ***** ***** **
    +1
  • K Krall34:
    hahahaha*
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • K Krall34:
  • T Tropikal.MR:
    ** *** * ** ******** ********** ******* ********* ***** ***** ********** ***** ***** ****** ***** ****** ********* **** *** ******** ****** **********
  • K Krall34:
    *** hahahaha* ****** ********** **** hahahaha ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ****** * ** ****** ***** ***** **
  • O oyuncu61:
    ** *** * ** ******** ********** ******* ********* ***** ***** ********** ***** ***** ****** ***** ****** ********* **** *** ***
  • K Krall34:
  • O oyuncu61:
    **** ***** ** ******* hahahaha
    O oyuncu61: **** ***** ** ******* hahahaha