koku yok

kadirygt

Yeni üye
kankalar köfteci tohumu attım dişi çıktı. çiçeklenmeye gireli 20 gün oldu. ama hiç koku yok. başka bi köfteci tohumu attım erkek oldu. o bile fena kokuyor. ama benim kız hiç kokmuyor. anlamadım acaba bu thc siz sigara mı olucak ::D sömekler de iyi büyüyor. etrafında ufaktan kristal gibi şeylerde olmaya başladı. ama 0 koku :(

[attachment=233]

Ekli dosyalar

• IMG_2723.jpg
    IMG_2723.jpg
    473.3 KB · Görüntüleme: 410

reaL

Üye
güzel bi cigaraya benziyor kanka ,eğitimide güzel vermişsin ama sıcaktan bazı dallar büzülmüş sabırlı ol derim umarım muradına erersin.

shockwave

Yeni üye
Cvp: koku yok

reaL' Alıntı:
güzel bi cigaraya benziyor kanka ,eğitimide güzel vermişsin ama sıcaktan bazı dallar büzülmüş sabırlı ol derim umarım muradına erersin.

Eğitim verdiğini nasıl anladın kanka ne eğitimi yapmış

reaL

Üye
@shockwave lst eğitimi vermiş gibi duruyor kafaları kenarlara bağlayarak hepsinin ışık almasını sağlamış

karlibas

Yeni üye
haha kanka bizde kokusuz büyüyen sigara arıyoruz sıkıntı olmaz büyük ihtimal genetikten kaynaklı.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
güzel olmuş...hevesini kırmak değil amacım bizimde aynı böyle olmuştu..sıfır koku olunca çok etkili olmadı hatta boş diyebilirim...ama umarım emek vermişsin inş olur kafası.

jamaican

Yeni üye
kanka benimkiler senden 1 hafta önde gidiyor diyebilirim. böyleyken kokmuyordu şimdi çok fena. bence 1 hafta daha beklersen kokmaya başladığını farkedersin

kadirygt

Yeni üye
alt yapraklar kendiliğinden sararıp düşüyor o kadar. başka bi budama yapmıyorum. bu 2. yetiştiriciliğim. ilkinde çok yoğun koku oluyordu. eve girdiğimde buram buram alıyodum kokuyu.(koku için bi sıkıntım yok yerim tamamen müsait) ama bu 2. yetiştiriciliğimde eve giriyorum bırak kokuyu, bitkinin yanına gidip kokladığımda bile kokmuyor. 0 koku. ama sömeklerin etrafı güzel kristalleşmeye başladı. çiçeklenmeye gireli tam 1 ay oldu ve sömekler çok güzel büyüyor. 2. ayda dolduğunda baya büyük olucaklar gibi. ama şu kokusuz olması kafamı karıştırıyor. tüm emeğim boşamı gidicek acaba

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****