Koku

cleapton16

Yeni üye
Merhaba ustalar ben bez dolabı folyo ile kaplayıp auto northern lights yetiştirmek istiyorum tek bitki koku yapar mı karbon filtre almama gerek var mı? başka önerilerinize de açığım ve 250w isik yeterli olur mu

Grower00

Üye
Camı pencereyi açarsan çok fazla olmaz ufak bi kokusu olur oda çiçeklenmeye girdiğinde bazı genetiklerin çok oluyor bazılarının az

Grower00

Üye
Valla hocam şuan herkes dönmüş durumda ben gelenekçiyim hps ve metal halide yani mh kullanıyorum. Hps alayım dersen reflektörü var balastı var ısısı var sıkıntısı bitmez hazır led alırsan zaten herşeyi içinde tek bitki için hepsi yeter 250 w her turlu götürür . Cfl de olur verimin düşer o olur yani

Grower00

Üye
Kabin yapcaksan eğer iki fan al. Alttan giriş ver üstten çıkış bu kadar tek bitki hertürlü büyür baba dert etme sen . Işığını gübresini iyi ayarla odayıda havalandır her türlü büyür sıkıntı yapma

Aksiyel fan ile sürekli açık olan pencereye doğru çıkış yapabilirsin daire pencereleri yakın değilse sorun olmaz ama kabini açtığın zaman ev küçükse kokacaktır.

kokopuch

Yeni üye
kanka ben de auto northern lights koydum ilk gow. suan ciceklenme asamasinda fazla koku yapmiyor acikcasi ama ben o riski alacak durumda adegilim ondan dolayi karbon taktim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    +1
    T Turco: ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * ****... +1