Kokusu kafası uçtu...

Musti3531

Yeni üye
Kankalar selam. 2 kök Alaskan Thunder yaptım herşey çok güzeldi. Kokusu vs. Hatta nasılmış diye en alttan bir dal kırıp denedim avoo 4 -5 saat bu nee. Sonrası bir hafta sonra flush attım. Karanlıkta 2gün beklettim hasat ettim. Ama flush sonrası koku sıfır oldu. 1hafta karanlık odada kuruttum. Kavanoza alırken denedim. Koku gibi kafası da sıfır olmuş. Bu nedir ne oldu ya :(

WDT

Üye
Kankalar selam. 2 kök Alaskan Thunder yaptım herşey çok güzeldi. Kokusu vs. Hatta nasılmış diye en alttan bir dal kırıp denedim avoo 4 -5 saat bu nee. Sonrası bir hafta sonra flush attım. Karanlıkta 2gün beklettim hasat ettim. Ama flush sonrası koku sıfır oldu. 1hafta karanlık odada kuruttum. Kavanoza alırken denedim. Koku gibi kafası da sıfır olmuş. Bu nedir ne oldu ya :(
Erken hasat etmişsin dostum.. hepsini bi gazete kağıdına sar. Etrafını poşetle çevir. Toprağa göm. İki ay sonra iç.

püskütvarmı

Ordinaryüs
Pistiller bile kizarmamis daha. Erken hasat bu. Yapabileceğin biraz daha bekletip iyice oturuşması. Kanka anca ortaları yakalarsin o zaman.

• Like
Tepkiler: WDT

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kesmeden önce kafa yapan şey kestikten sonra kafa yapmıyor diyor, bunun erken kesmekle bir bağlantısını kuramadım ben başka bir durum var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha