Kolloidal gümüş uygulanan sömekler

canniko

Üye

Burada kollodial silver ile ilgili tartışmalar var. Benim sorumla paralel. Net bir sonuca ulaşamamışlar. Ama ben içtim diyenler var bu forumda.

Simtozu

Üye
bro yiyecek yapabilirsin fakat soluman toksik sonuçlar doğurabilir gümüş suyu yararlı birşey fakat herşeyin fazlası zarar hemde 2 haftada sonuc alırsın bitki gelişimini durdurur tam yanlış yaptım kesip atayım neyse kalsın dersin bi bakarsın herma geliyo

canniko

Üye
bro yiyecek yapabilirsin fakat soluman toksik sonuçlar doğurabilir gümüş suyu yararlı birşey fakat herşeyin fazlası zarar hemde 2 haftada sonuc alırsın bitki gelişimini durdurur tam yanlış yaptım kesip atayım neyse kalsın dersin bi bakarsın herma geliyo
Ben de linkini paylaştığım forumda yazılanları okuyunca somegi araya vermemeyi düşünür oldum. Sigara olarak bile içmiş millet. Ben onu yapmayacağım ama. İşte belki canabutter, firecracker falan olabilir. Öyle düşünmeye başladım. Hem ciğere değil de sindirime almak, hem de yüksek sıcaklığa maruz bırakmamak adına

canniko

Üye
kendinde yapabilirsin satında alabilirsin 40-100 ppm değerindeki her gümüş suyu işini görür
Benim aldığım 60 ppm, sabah akşam püskürtüyorum uzun zamandır ama hiç sararma olmadı. Acaba aldığım gümüş suyundan mı diye düşündüm de ondan sordum aslında. Sadece pistillerin ucu kahverengilesti, o da spreyden sonra ışık yakmıştır galiba. Diğer someklerde daha bembeyazlar.

Simtozu

Üye
60 ile 100 arasında %40 fark var benim kullandığım kesin olsun diye 100 dü fakat bunun fazla olduğunu sonradan anladım ben hep yakmıştım bitkiyi fakat sonuca ulaşmıştım yinede ideali 40-60 zaten 100 çok fazla geldi gözüme bu açıdan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****