Konu başlığı LSD

Arkadaşlar ilk olarak vendor paylaşmıcam lütfen konuyu bu şekilde boğmayın.
Kankalar yıllar sonra tekrar LSD deneyimleme fırsatı buldum.
İlk denemem 2013 civarlarıydı hafızam beni yanıltmıyorsa. O zamanlar direk damla şeklinde bulmuştum ve çok bilgili değildik. Arkadaşlar ile kişi başı 3 damla olucak şekilde kullandık veren arkadaşta sağolsun bizi ikaz etmemişti ve ev ortamında deneme fırsatım olmuştu ilk denemem olması ve miktarın çok olması diye düşünüyorum çok bad trip yemiştim.
Şimdi vendorun söylemesi ile 300 ug Lsd edindim yarın yarım pul yapıştırarak denemeyi düşünüyorum. Ev ortamı olucak dışarısı çok soğuk müzik ve ortam önerilerinizi bekliyorum. Biraz daha içsel yolculuk olucak benim için Ruhani ve manevi bir yolculuk yapmak istiyorum.
Fikir ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Arkadaşlar ilk olarak vendor paylaşmıcam lütfen konuyu bu şekilde boğmayın.
Kankalar yıllar sonra tekrar LSD deneyimleme fırsatı buldum.
İlk denemem 2013 civarlarıydı hafızam beni yanıltmıyorsa. O zamanlar direk damla şeklinde bulmuştum ve çok bilgili değildik. Arkadaşlar ile kişi başı 3 damla olucak şekilde kullandık veren arkadaşta sağolsun bizi ikaz etmemişti ve ev ortamında deneme fırsatım olmuştu ilk denemem olması ve miktarın çok olması diye düşünüyorum çok bad trip yemiştim.
Şimdi vendorun söylemesi ile 300 ug Lsd edindim yarın yarım pul yapıştırarak denemeyi düşünüyorum. Ev ortamı olucak dışarısı çok soğuk müzik ve ortam önerilerinizi bekliyorum. Biraz daha içsel yolculuk olucak benim için Ruhani ve manevi bir yolculuk yapmak istiyorum.
Fikir ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Kanka ben gece yaptigimda mum falan yakiyorum meditasyon minderi falan ile guzel bir ortam oluyor. Yok evde olmaz zart zurt diyenleri de takma, kendi derinliklerine dalacaksan 3 metrekare alanda da verim alirsin. Ortam seni olabildigince rahat ettirecek bir halde olsun degisik seyler bulunmasin. Muzik olarak da pink floyd tarzi falan takilmani tavsiye ederim. Andre 3000 kankamin yeni albumunu de dinleyebilirsin. Baya rahat seyler dinliyorum ben genelde.

Kanka ben gece yaptigimda mum falan yakiyorum meditasyon minderi falan ile guzel bir ortam oluyor. Yok evde olmaz zart zurt diyenleri de takma, kendi derinliklerine dalacaksan 3 metrekare alanda da verim alirsin. Ortam seni olabildigince rahat ettirecek bir halde olsun degisik seyler bulunmasin. Muzik olarak da pink floyd tarzi falan takilmani tavsiye ederim. Andre 3000 kankamin yeni albumunu de dinleyebilirsin. Baya rahat seyler dinliyorum ben genelde.
Kanka bende meditasyon tarzı olur diye düşünüyorum ambiansı ona göre ayarlıcam. Yok ya evde olmaz diyenlere takılmıyorum her vaktin, her mekanın, her zamanın kendine göre dokusu ruhu olduğuna inanırım o yüzden psychedelicler her ortamda kullanılır her ortamda farklı duygular yaşatır mantığındayım.
Müzikleri denicem kankam playliste ekledim

Ü

Üye silindi 31432

Guest
https://we.tl/t-woSWKCTCuf buyur kanka biraz ugrastim playlisti buna cevirdim

Kanka bende meditasyon tarzı olur diye düşünüyorum ambiansı ona göre ayarlıcam. Yok ya evde olmaz diyenlere takılmıyorum her vaktin, her mekanın, her zamanın kendine göre dokusu ruhu olduğuna inanırım o yüzden psychedelicler her ortamda kullanılır her ortamda farklı duygular yaşatır mantığındayım.
Müzikleri denicem kankam playliste ekledim

Avare

Doktor
Kankam migrostan 20 TL ye Meksika desenleri diye mandala tarzı boyama defteri almıştım ona takıldım en son epey keyifli olmuştu. Meditasyon Harici camdan dışarıya bakabilirsin. Bazen balkondan bulutları izlerim saatlerce çok keyifli oluyor.
Midnight gospel diye bir animasyon dizisi var. kesinlikle tavsiye ederim.
Onun dışında belgeselin her türlüsü güzel.
Evde daha keyifli aslında.

https://we.tl/t-woSWKCTCuf buyur kanka biraz ugrastim playlisti buna cevirdim
Eline emeğine sağlık kankam çok teşekkür ederim bir kaçını dinledim ve ekledim hepsine göz atamadım ama aralarından çoğunu biliyorum bilmediklerim vardı lin pesto yu bilmiyordum , özellikle onu çok beğendim hem bilmediğim bir sanatçı hemde sevdiğim bir tarz, tekrardan teşekkür ederim

Kankam migrostan 20 TL ye Meksika desenleri diye mandala tarzı boyama defteri almıştım ona takıldım en son epey keyifli olmuştu. Meditasyon Harici camdan dışarıya bakabilirsin. Bazen balkondan bulutları izlerim saatlerce çok keyifli oluyor.
Midnight gospel diye bir animasyon dizisi var. kesinlikle tavsiye ederim.
Onun dışında belgeselin her türlüsü güzel.
Evde daha keyifli aslında.
Kankam çok teşekkür ederim önerilerini dikkate alıcam. Mandala tarzı boyama kitabi fikri çok hoşuma gitti özellikle gidip bakıcam, bulabilirsem trip sonlarına doğru yaparım diye planladım. Midnight gospel e baktım tarzları inanılmaz iyi ama lsd için biraz dehşet verici gibi geldi bana, normal zamanda izlenicekler listesinin 1. Sırasına eklendi tekrar teşekkür ederim

Evet 2. Saatten merhaba yapıştırdığımın ikinci saati ne yaşıyorum yada yaşıyormuyum kafasındayım enteresan ilerliyor yani bekliyoruz gibi ama sanki içeriden içeriden geliyor gibi belki bu saatten sonrasını saat saat güncelleyemem yarın veya gece size trip raporu geçerim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********