Konu başlığı LSD

Evet sevgili dostlar öncelikle benim için oldukça verimli ve faydalı bir deneyimdi sağolsun herkes elinden geldiğince, dilinin döndüğünce bilgilerini aktardı kendi hoş triplerini benimle paylaştı. Hepsi çok değerli anlardı hepsini deneyimleyecek vaktim olmasada, denediklerim çok keyifli vakit geçirmemi sağladı @1saatoldukafasigelmedi kankamın playlisti olsun @Avare kankamın midnight gospel animasyon dizisi inanılmaz iyiydi. Ve diğer iyi dilek niyetlerinde bulunan dostlarıma teşekkürü borç bilirim.
Buradan ayrı bir paragraf açmazsam olmazdı bu güzel yolculukta bana eşlik eden çok değerli eşim hanımefendiye buradan çok selam olsun çok keyifli ve yumuşak bir trip geçirmemi sağladı çok iyi bir trip-sitter oldu bana ona buradan kocaman sarılıyor selamlar diliyorum.
Evet dostlar gelelim yolculuğa 16.00 gibi başladığım yolculuk 18.30 gibi etkilerini tam anlamıyla göstermeye başladı tabi bu iki saat aralığı ya boş mu ne bu şimdi ne zaman başlıcak gibi sorular sorarak geçti 18.30 sularında arkadaşımın gelmesi ile etkilerin tam manası ile geldiğini anladığım. Arkadaşım sağolsun LSD kullanıcağımı bildiği için güzellik yapmak istemiş ve yanında çok güzel bir purple haze getirmiş. Kanka al şunu sarsana diye bana uzattı aldım ve sigaraya ufak bir bakış attım arkadaşım o sırada bana hadi yapışyırda içağğğğ dediğini hatırlıyorum bir anda kendimi o güzel purple haze sömeğinin kıvrımlarında dolaşırken buldum. Tam anlamıyla şaheserdi grinder a koyucam kıyamıyorum inanılmaz güzel gözüküyor, velhasıl kelam böyle böyle bütün ayrıntılara giremem sadece geliş efektinden bahsetmek istedim. Daha çok meditasyon şekline ilerledim aradığım cevaplar, sorularını bilmediğim cevaplar vardı. Hepsini olmasada bir kısmının yanıtlarını topladım. Çok verimli geçti hayata DUR demeyi aralarda mola vermeyi öğrendim bu zamana kadar hiç durmadığımı bir soluklanmadığımı gördüm. Genel anlamada çok açıklayabildiğimi düşünmüyor olsamda siz dostlar beni az çok anladınız diye düşünüyorum. Dostlar bu arada çok fazla kasılma oldu bu normal mi bacaklarım ve kollarımda olan kasılmalar dan kaynaklı ufak tefek ağrılarım var

Kasılma yapıyor kankam o yüzden öncesinde inceden bir sigara yakıyorum sigaranın verdiği gevşeme kasılmaları tamamen kesmese de epey yumuşatıyor. Tekrardan afiyet olsun güzel geçmesine sevindim.
Teşekkür ederim kankam kasılma konusunda çok bilgili değildim ondan dolayı birazda bad trip yaşamış olabilirim niye kasılıyorum lan ben gibisinden .

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Evet kankam çok verimli oldu. Dediğim gibi çok anlatamıyorum ama benim için çok anlamlı ve verimli oldu. Çok teşekkür ederim .
Kanka anlatmak icin zorlamamani tavsiye ederim. Kelimelere dokerken asil anlami kaybedebiliyor insan. Birak herkesin deneyimi kisiseldir, kendine kalsin. Umarim bu deneyimlerin uzerine iyice dusunup guzelce sindirebilirsin. Insan en buyuk verimi dusundukce aliyor.

Kanka anlatmak icin zorlamamani tavsiye ederim. Kelimelere dokerken asil anlami kaybedebiliyor insan. Birak herkesin deneyimi kisiseldir, kendine kalsin. Umarim bu deneyimlerin uzerine iyice dusunup guzelce sindirebilirsin. Insan en buyuk verimi dusundukce aliyor.
Kesinlikle öyle kanka kurcalamıyorum. Aklımda olanları çözümlemeye sindirmeye çalışıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha* ** *** ***** ******* ******* *** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********** ********* ******** hahahaha** * **** ***** * **** ********** ******* **** ****** **** ********
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** **** ***** hahahaha* ** *** ***** ******* *
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** *** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********** ********* ******** hahahaha** * **** ***** * **** ********** ******* **** ****** **** ******** ***** ***** *** *** ** *** **** ********** ***** ********** **** *********
    **** *** ******** ******* ******* ** ********* ******* ***** ** ******* ******
    ******* ***** ********** **** ****** ***** * **** ********** hahahaha**** ********
  • C cabbar01:
    ***** ****** hahahaha** ***** ******* ********** ****** ******* ****** **
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ******* **** * ***** *** ****** *** hahahaha**** ****** hahahaha** ***** ******* ********** ****** ******* ****** **
  • C cabbar01:
    ****** ****** ******* hahahaha **** ******* ********** ***** ******
  • kkush kkush:
    * ** ****** ***** ****** hahahaha ******* ***** *** ****** ****** ******* hahahaha **** ******* ********** ***** ******
  • C cabbar01:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ********
    +1
  • Almora Almora:
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • C cabbar01:
    **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ******** *** ********* *****
    +1
    ** ******** ***** *** ****** ********** ***** ******* ***** *** ********** hahahaha ***** hahahaha *** ********* **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
    ******* *** hahahaha* ********* **********
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**** ***** ******* ********** hahahaha ****** **** **** ***** ********** hahahaha ***** *** ***** ****** hahahaha** *********
  • C cabbar01:
  • C cabbar01:
    ***** ********** ********** ******* ** * ******* ****** ****** *** ********* ***** ***** *******
    ** ***** **
    +1
    TabldotLife TabldotLife: ** ***** ** +1