Konumuz LSD

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka daha önce kullandığım bir pul garuda fakat bahsettiğim üzere o da saklama koşullarından dolayı payına düşeni almış 220 denilen pulun görsel etkisi sıfıra yakındı.
Kanka cok merak ettigim bir sey var aydinlatirsan sevinirim. Senin bu aldigin 100ugler ne kadar etki ediyor trip raporu vs yazar misin? Ben simdiye kadar sadece elden aldim ve kanallarim da asiri iyiydi. Gecen 250 diye almistim (ne kadar dogrudur bilemem belki de 100ug) ve asiri gucluydu kanka. 5. Saatte falan sigara da ictim 16. saate geldigimizde uyumaya kadar verdim ama hala devam ediyordu kafasi. Ertesi gun de yazilarda hafif titremeler oynamalar vs vardi butun gun boyunca. Ondan sonraki gun de normalde yoktu ama sigara icince golgeler falan dans etmisti hafif. Ama belki de aslinda 100ug hani anlatabiliyor muyum bilmiyorum ama elden veren elemanin soyledigi doza cok inanamazsin. Aydinlatirsan cok guzel olur kanka

Avare

Doktor
Kanka cok merak ettigim bir sey var aydinlatirsan sevinirim. Senin bu aldigin 100ugler ne kadar etki ediyor trip raporu vs yazar misin? Ben simdiye kadar sadece elden aldim ve kanallarim da asiri iyiydi. Gecen 250 diye almistim (ne kadar dogrudur bilemem belki de 100ug) ve asiri gucluydu kanka. 5. Saatte falan sigara da ictim 16. saate geldigimizde uyumaya kadar verdim ama hala devam ediyordu kafasi. Ertesi gun de yazilarda hafif titremeler oynamalar vs vardi butun gun boyunca. Ondan sonraki gun de normalde yoktu ama sigara icince golgeler falan dans etmisti hafif. Ama belki de aslinda 100ug hani anlatabiliyor muyum bilmiyorum ama elden veren elemanin soyledigi doza cok inanamazsin. Aydinlatirsan cok guzel olur kanka
Kankam ben son zamanlarda sürekli standart olarak gece 12 gibi alıyorum o gece zaten uyku olmuyor hiç.
45 dakikada gelmeye başlıyor kafası ilk 2-3 saat aşırı yoğun olduğu için pek kalkıp dolaşmıyorum ya uzanıyorum yada oturuyorum kanka. Görsel etki harikulade şekilde oluyor izlediğim filmdeki karakterler mesela likitten yahut buluttan yapılmış gibi geliyor çoğunlukla. Duvarlarda desenler oluyor ama hafif dikkat ettiğimde geçen sefer desenlerin duvarda değil baktığım her yerde olduğunu farkettim:)
6 saatte hafif normalleşir gibi oluyor ama sadece sürece alışmış oluyorsun. Sabah 9 gibi kahvaltı yaparken bile masanın üzerindeki desenler sağa sola kaçışmaya devam ediyor.
10 saatin üzerinde görsel etki azalıyor fakat renklerin canlılığı ertesi gün de akşama kadar devam ediyor. Ve verdiği pozitif etki 2 gün kadar gidiyor kafam boşalmış ve rahatlamış hissediyorum dinç zinde ve berrak bir zihin.

Genel olarak bu şekilde gidiyor kankam

Dr Seuss lsd 100 ug kaça aldınız kaç tl merak ettim.Bu lsd alınca üşüme ve titreme olması normalmi ilk kullanımda .

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kankam ben son zamanlarda sürekli standart olarak gece 12 gibi alıyorum o gece zaten uyku olmuyor hiç.
45 dakikada gelmeye başlıyor kafası ilk 2-3 saat aşırı yoğun olduğu için pek kalkıp dolaşmıyorum ya uzanıyorum yada oturuyorum kanka. Görsel etki harikulade şekilde oluyor izlediğim filmdeki karakterler mesela likitten yahut buluttan yapılmış gibi geliyor çoğunlukla. Duvarlarda desenler oluyor ama hafif dikkat ettiğimde geçen sefer desenlerin duvarda değil baktığım her yerde olduğunu farkettim:)
6 saatte hafif normalleşir gibi oluyor ama sadece sürece alışmış oluyorsun. Sabah 9 gibi kahvaltı yaparken bile masanın üzerindeki desenler sağa sola kaçışmaya devam ediyor.
10 saatin üzerinde görsel etki azalıyor fakat renklerin canlılığı ertesi gün de akşama kadar devam ediyor. Ve verdiği pozitif etki 2 gün kadar gidiyor kafam boşalmış ve rahatlamış hissediyorum dinç zinde ve berrak bir zihin.

Genel olarak bu şekilde gidiyor kankam
Benim aldiklarim demek ki 250 degil de 150 falan. Benim aldiklarim hep havada suzulen desenler falan gosteriyor. Sigara saracaktim sigaranin turunculari birlesip desen gibi duruyodu boyle kanka allahimi sasirdim. Ama anladim kanka tam tarif ettigin gibi bir sey de yasamistim. Cocuk 180 mi ne demisti ama aslinda 100ug demek ki.

O bahsettigim cok guclu olan belki de sigaradan dolayi oyle yapti ama 16. Saatte uyurken gozumu kapattigimda hala deli gibi CEV vardi. Sen sigara iciyor musun kanka asitliyken?

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Dr Seuss lsd 100 ug kaça aldınız kaç tl merak ettim.Bu lsd alınca üşüme ve titreme olması normalmi ilk kullanımda .
Kanka ruh haline bagli. Ben kendi tecrubemden yola cikarak anlatmaya calisayim. Lsd etkisi altindayken fiziksel rahatsizliklarimin hepsi daha cok ortamdan ya da dusuncelerimden vs kaynakli rahatsiz oldugum seylerin fiziksele yansimasi oluyor genelde. Atiyorum muhabbetten vs daraliyorum canim sikiliyor rahatsiz oluyorum, nefes almak hafif zorlasiyor ya da karnimin ici disima cikiyomus gibi hissediyorum. Ama konu degistiginde ya da oturdugum yeri vs degistirip daha rahat bir hale gectigimde gidiyor mesela. Diger arkadaslarda nasil oluyordur bilmem ama bu benim kendi tecrubemi yorumlama seklim. Hep ic sorunlarin disa yansimasi halinde oluyor bende.

Avare

Doktor
Kankam ben 3 tanesi 26 dolara alıyordum 5 tanesi 31 olmuş en son.
İlk kullanımlık bir durumu yok kanka bende her seferinde oluyor o mevzu. Üşüyorum üzerimi hafif bir şeylerle örtüyorum sonra aşırı sıcak basıyor ve terliyorum inceden sonra üzerimi açıyorum 10 dakika sonra tekrar üşüyorum :)

dianotherday

Yeni üye
İlk kullanımlık bir durumu yok kanka bende her seferinde oluyor o mevzu. Üşüyorum üzerimi hafif bir şeylerle örtüyorum sonra aşırı sıcak basıyor ve terliyorum inceden sonra üzerimi açıyorum 10 dakika sonra tekrar üşüyorum
merhaba dostum lsd cok denemek istiyorum ve saatlerce arastirma yaptım fakat hic birsey bulamadim benimle İG yada Telegram uzerinden yardimci olabilirmisiniz?

dianotherday

Yeni üye
Kankam özel iletişim de yasak forumda. Kısa bir araştırma ile bulabilirsin aslında
kanka kesinlikle haklisin senide asla sık boğaz darlamak istemem sonucta sen bilirsin benimle bilgi paylasmak senin elinde anahatar kelimeler ne mesela saticiya bu forumdan nasil ulasabilir onunla nasil iletişime gecebilirim
sadece bunu ogrensem yeter cevaplarsan cok tesekkur ederim
cevaplamak istemezsen saygiyla
karsilarim

istr

Ordinaryüs
kanka kesinlikle haklisin senide asla sık boğaz darlamak istemem sonucta sen bilirsin benimle bilgi paylasmak senin elinde anahatar kelimeler ne mesela saticiya bu forumdan nasil ulasabilir onunla nasil iletişime gecebilirim
karsilarim
En son darkwebin türk sub ında malum forum diye bu forumdan bahsederek çok fazla orayı arayan olduğunu gördükleri yeni üyeliklere kapatacaklarını söylemişlerdi, kapattılar mı bilmiyorum ama arayışta olduğunu belli etmek bile orayı etiket ediyor kanka, sorarak bulabileceğin bir yer değil.

Ben seuss lsd 100 ug 15 dolara aldım fiyatı yüksek bu fiyata 2 yada 3 tane eder ama bir vendor bulmalıyım bu fiyata satan.
İlk kullanımlık bir durumu yok kanka bende her seferinde oluyor o mevzu. Üşüyorum üzerimi hafif bir şeylerle örtüyorum sonra aşırı sıcak basıyor ve terliyorum inceden sonra üzerimi açıyorum 10 dakika sonra tekrar üşüyorum :)

Avare

Doktor
karsilarim
Kankam satıcıya bu forumdan ulaşaman.
Ayrıca istr nin dediği gibi burası o mecraları çok fazla etiket ettiği için yeni üye alımını kapamış durumda. Görünürlük ne alemde onu hiç bilmiyorum bi ara siteyi gizli moda almayı düşünüyorlardı.
Adamlar ulaşımın kolay olmamasını istiyor.
Burayı bulamayanların zaten ihtiyacı yoktur modundalar.
Son olarak kısa ve özdeyiş ile bitirelim konuyu.
Arayan bulamaz,bulan arayandır...

Avare

Doktor
Ben seuss lsd 100 ug 15 dolara aldım fiyatı yüksek bu fiyata 2 yada 3 tane eder ama bir vendor bulmalıyım bu fiyata satan.
Kankam bu karaborsacıların ne diyim bilemedim. Ama en azından iyi yanından bak aldığın malzeme hiç değilse çalışıyor:)
Nasıl bir şeyse üretici 2 dolara yakın bir fiyattan veriyor ona bile kâr ettiriyor bu karaborsacıları görse kahrından ölür her halde

Vendetta

Üye
Kankam bu karaborsacıların ne diyim bilemedim. Ama en azından iyi yanından bak aldığın malzeme hiç değilse çalışıyor:)
Nasıl bir şeyse üretici 2 dolara yakın bir fiyattan veriyor ona bile kâr ettiriyor bu karaborsacıları görse kahrından ölür her halde
başkan tam olarak anlattığın gibi ilk deneyim 200ug olarak aldığım pul şeker patlamasına benzer bi etki yaptı görsel hiç olmadı. şuan bulunduğum yerde dr.seuss the cat lsd var seuss görsel olarak nasıl seni tatmin etti mi ? baya hazırlık yapıyoruz kamp doğa düzgün trip olsun diye ama benim beklentimin altında kaldı.

Avare

Doktor
başkan tam olarak anlattığın gibi ilk deneyim 200ug olarak aldığım pul şeker patlamasına benzer bi etki yaptı görsel hiç olmadı. şuan bulunduğum yerde dr.seuss the cat lsd var seuss görsel olarak nasıl seni tatmin etti mi ? baya hazırlık yapıyoruz kamp doğa düzgün trip olsun diye ama benim beklentimin altında kaldı.
Kankam yoğun kimyasal içerikli bir şey kullandın mı?
Anti depresanlar,meth türevleri etkiyi epey düşürüyor diyorlar.
Şu sıralar ayda bir kullanıyorum (seuss) ciddi anlamda çok memnunum gerek temiz kafası gerek görseli olarak çok memnunum.
Düzgün çalışmama nedenini çoğunlukla düzgün muhafaza edilmemesine yahut kullanıcının fazla kimyasal takılmasına bağlanıyor.

begfeg

Yeni üye
Muhtemelen aynı vendoru kullanıyoruz kankam, golden goatlı olan :D Ne düşünüyosun LSD si hakkında, ben geçen onun yarısını kullandım sigaranın yanında bi tane gönderdi, hype bi kafa yaşadık, bazı saykodelik şeyler de gördük işittik keyifliydi ama tamı nasıl olur merak ediyorum açıkcası, onayından geçmiş bir vendor mu
kanka telegram iletişim kurma şansımız var mı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***