Kova ve bong'un sarılı cigaradan daha çok kafa yapması

onurcesur

Yeni üye
Merhabalar

Uzun yıllardır esrar kullanıyorum ve ürettiğim esrarı içiyorum ancak cigara sarıp içmek ile bong yada sokak usülü kova ile içmek arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum. Aynı sömeği cigara yerine kova ya da bong ile kullandığım zaman cigaraya göre hissettiğim kafa çok farklı ayrıca kat kat daha yüksek.

Bunun sebebi sizce ne olabilir?

marjunal

Yeni üye
aga tam olarak sigaranın kurutulmasından mı yoksa sömeklerin tam zamanında hasat edilmesinden mi bilmem ama bazı sigaraların thc'si yüksek ve hızlı ateşte daha iyi çözülüyor(kova, bong) bazılarıda çay gibi demlene demlene çözülüyor(sarma).

onurcesur

Yeni üye
Tamamı yanıyor olduğu için olabilir ancak aranızda hiç daha çiçeklenmeye girmemiş bir bitkinin yapraklarını kova dan almayı deneyen oldu mu? Daha üzerinde zerre kadar thc olmayan yaprağı kurutup kovadan içtiğinizde( sömeğe göre daha çok koyularak) çok yüksek kafalar yakalanabiliyor. Bunun öğrendiğim tüm bilgilere ters olduğunu biliyorum ancak sebebini merak ediyorum. Daha önce deneyen oldu mu?

Weedseed93

Kıdemli Üye
Aynı düşünce bendede vardı ve denemedim sonra müptezel bir arkadaşım harman olduğunda yanımda denedi ve o gün bu gündür böyle bir şekilde nasıl kafa yapabiliyor onu merak ediyorum
Bitkinin yapraklarında bulunan yağdan kaynaklı harmanligi aldığı dogrudur bende geçen gün denedim ama bas ağrıtıyor

Yeezus

Üye
Ekmek arası döner Vs. İskender. Bazen jointten aldığın tek duman bi kaç kapak kovaya bedel olabiliyor bunun sadece genetik farklılıkla ilgisi var. Acrylic bong kullanıyorum ben genelde ya da sarıyorum, iki farklı kafa ama biri diğerinden iyi değil bu değişkenlik gösteren bi durum.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kova minimal malzeme ile maksimum verim alma şeklidir.
1 sigaraya koyacağının 4 de biriyle uzun ve güzel bir kafa yakalarsın.
Eminim seninde 3. dumanı alamadığın sigara olmuştur.bu tip yüksek thc li sömekler kovada doz aşımına neden olabiliyor. Ve sonuçları eğlenceden çok kabusa dönebiliyor.
Benim elime ne zaman ot geçse ilk işim ufak bir kırıntı ile kovada test etmek olur.
Yeri bende bam başkadır. Kardeşim içemez ama ne kova ne bong. Onda miğde bulantısına neden oluyor.
Sigara olarak da severim. Özellikle daha bitmeden kafası gelen sigaraları severim. Ama yekten takılmadıkça joint yapmıyorum.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kurumuşları var iş görür mü kanka
Soyle diyim kankacim bende daha önce icmemistim 2 aydır birsey içmiyordum. Oyle ahım şahım bir kafası yok ancak harmanlagini alıyor, bende şaşırdım valla ama 3 4 kapak felan içmen lazim arka arkaya ve baş ağrıtıyor , oyle çok aranmadikca gerek yok bence

Bar

Kıdemli Üye
Kanjakar bendede tam tersi sigaraya sarınca yine kafası oluyor ama pet yaptımı boşa gidiyor cigara anlamıyorum

ÖzgürG

Yeni üye
Tamamı yanıyor olduğu için olabilir ancak aranızda hiç daha çiçeklenmeye girmemiş bir bitkinin yapraklarını kova dan almayı deneyen oldu mu? Daha üzerinde zerre kadar thc olmayan yaprağı kurutup kovadan içtiğinizde( sömeğe göre daha çok koyularak) çok yüksek kafalar yakalanabiliyor. Bunun öğrendiğim tüm bilgilere ters olduğunu biliyorum ancak sebebini merak ediyorum. Daha önce deneyen oldu mu?
Kankam izmirde ogrenciydim rutin iciyoruz tabi o zamanlar dedim biraz ara vereyim şaraba başladim baska hic bir icki sigara kafasini yakalatamadi şarap kesiyodu 1.5 lik. Bir gun para yok araniyorum tepsi mepsi hep etrafta olunca gozume tohumlar kacti dedim ne kadar kotu olabilirki yarin olsun yeter uyurum bir vurup.. Lan arkadas o kapak bir kafa yapti kovada patir patir hersry yandi duman kapkara ama sigara yapmiyodu bu kadsr ki hep kova iciyordum hazir sistem.. ikinci ucuncu vuruslar asla kafs yapmadi ustune de acayip bir baş agrisi basladi agri kesiciyle duşa girdim oyle sacma bir hareketmis.. sacma dimi bu da ama yapiyo yani kafa. thc olan dis yapraklar kucuk olanlar yani buyukler degil trim esnasinda ayri.kesilir kubar yapilir yada yoklukta icilir de kim saklicak onu

Woppy

Ordinaryüs
Bro özel msj diye birşey yok forumda bir sorun varsa konu acarak yardım alabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    kushspirit kushspirit: ****