Kuru esrar

Roniko72

Yeni üye
Dostlar sigaram biraz kuru geldi bi poşette saklıyorum hava almayacak şekilde acaba arasına limon kabuğu atarsam nem oranı düzelir mi bi sorun yaşar mıyım kafası gider mi tavsiye veririm missiniz.İyi forumlar :)

Roniko72

Yeni üye
Yani cok kuruysa toz falan oluyosa bu işlem işine yarar kanka . Kabuk tarafı sömeklere değecek sekilde koyabilirsin uzun süre
Evet toz gibi sün gece attım 1 kg yaklaşık 3 4 bozuk para büyüklüğünde limon kabuğu attım kokusu ve nemi iyi oldu[8 saat kaldı] şimdi 2 parça limon kabuğu bıraktım içinde bekletiyorum birazdan tadım yapcam su an sorunsuz duruyor acaba THC değer kaybeder mi tedirgin olduğum konu bu

Roniko72

Yeni üye
Elma atabilirsin kanka cam kavonoza almalısın.
Dostum poşette tutuyorum senelerdir böyle gömüyorum sigarayı ilk defa kaliteli genetik kullanarak yaptım limon kabukları şimdilik işe yaradı ama uzun vade de nemli tutabilmek sigaranın kafasını alır mı acaba ya da tadı ne durumda olur bilmem

Night owl

Müptezel
Dostum poşette tutuyorum senelerdir böyle gömüyorum sigarayı ilk defa kaliteli genetik kullanarak yaptım limon kabukları şimdilik işe yaradı ama uzun vade de nemli tutabilmek sigaranın kafasını alır mı acaba ya da tadı ne durumda olur bilmem
Dostum puro nem dengeleyecileri var onlardan alabilirsn

Thc ı bozcanı zannetyorum durum varsa boveda 62 paketlri var atıyosun kavanoza nemi ayarlıyo kürlemede başarılı forumdaki kankaların coğu kullanır

muadip

Doktor
Teşekkürler deneyeceğim
Bi soru daha eğer nemlenip kurursa devamlı olarak ne gibi farklar yaratabilir kötü tat küf gibi şeyler ?
Kanka nemi 65 lere falan çıkarıp boveda 62 alıp içine atacaksın ama kesinlikle cam kavonozda yapman lazım poşette nemi standart tutamazsın. Buda kaliteli düşürür. Fazla nem küf yapar tadı bozar.

Roniko72

Yeni üye
Kanka nemi 65 lere falan çıkarıp boveda 62 alıp içine atacaksın ama kesinlikle cam kavonozda yapman lazım poşette nemi standart tutamazsın. Buda kaliteli düşürür. Fazla nem küf yapar tadı bozar.
Maalesef şu an kavanoza kıyamam aile evindeyim ve bi şekilde saklamam lazım bu şekil idare ediyorum 1 ay böyle kalması problem yaratır mı bilmem ama günde en az 15 20 dk acık bırakıyorum ve biraz kuruduğu için nemlendirmeye çalışıyorum hafif boveda62 kullanmadım ama başka yollar arıyorum ve tavsiye istiyorum nem için tşklr

Mikoo

Kıdemli Üye
Maalesef şu an kavanoza kıyamam aile evindeyim ve bi şekilde saklamam lazım bu şekil idare ediyorum 1 ay böyle kalması problem yaratır mı bilmem ama günde en az 15 20 dk acık bırakıyorum ve biraz kuruduğu için nemlendirmeye çalışıyorum hafif boveda62 kullanmadım ama başka yollar arıyorum ve tavsiye istiyorum nem için tşklr
Kavanoza kiyamazsan bosver. Ugrasma.

Roniko72

Yeni üye
Hacı 1 tane asma yapragi koy birak. Cok nemlenirse bu defa kurutcam diye cabalarsin iste bu sekilde nemlendirip kuruta bemlendirip kuruta giden bisi varsa o zaman gider. Kafasi kokusu aromasi vb vb. 1 tanr asma yaprağı sadece. Onu da aksam koy sabah cikart.
Tamamdır hocam teşekkürler denicem.:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** ****** ******* **
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* *** * hahahaha** hahahaha*** ***** ********** ** * *** ***** ******* ********* *** **** * ****** ****** *** ********** ** ****** ****** * *** ** ***** ********* ********* ******** ***** **** * ** *** *** ******* hahahaha *** *** ******
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    **** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ******* **** ******** ******** hahahaha ****** *******
  • H Heisenberg01:
    *** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** ****** *** ***** ********* hahahaha *** ** ********* ********* ****** ***** ** ********* ******
  • T Turco:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ********* hahahaha *** hahahaha* ******* hahahaha* ***** ***** hahahaha ******* ********* hahahaha**** ****** ******* ******** ** hahahaha******* ******
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** ** ***** ******* ******* ****** ******** **** ******* ******* ****** ********* ******* ******** *** ******* ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********* **** hahahaha* *** ********** ******** ** hahahaha *** **** ***** ******* ** ******** hahahaha ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** *** *** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ******* ******** ******* hahahaha** ******* hahahaha **** hahahaha *** *** ** * ********* ******* ** ** * ** ******** ***** ********* ********** ****** ******* *** ******* ***** ****** ****** ***** ******** **
  • H Heisenberg01:
    *** ********* **** hahahaha* *** ********** ******** ** hahahaha *** **** ***** ******* ** ******** hahahaha ***** *** * ** ***** hahahaha** hahahaha******* ***** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
  • Ş ŞekerBank:
    ****** **** hahahaha ******** ******** **** ****** ********** ****** ***** ********* hahahaha********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ******* ***** hahahaha********* ******** hahahaha* ******** ******** ** ******** ******** hahahaha** ** ***** hahahaha** hahahaha******* ***** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
    ******* ******* ******** ******* hahahaha** ******* hahahaha **** ******* *** ******* *** *** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** *** ******* ******