Kurulum tavsiyesi

Caudillos

Yeni üye
A'dan Z'ye kurulum tavsiyesi istiyorum dostlar 10bin +-2 gibi bir bütçem var yardımcı olursanız sevinirim. 3 bitki benim için yeterli bir sayı

higthead

Jolly Green
A'dan Z'ye kurulum tavsiyesi istiyorum dostlar 10bin +-2 gibi bir bütçem var yardımcı olursanız sevinirim. 3 bitki benim için yeterli bir sayı

Dostum once ne ıstedıgını yaz olculerın neler vs bıraz konuları ıncele bak burda kabın olculerı var kullanılcak m3 ve m3h ler var once bır oku bılgılen sonra kabın olculerıne karar ver sonra malzemelerını uyazalım

Caudillos

Yeni üye
Dostum once ne ıstedıgını yaz olculerın neler vs bıraz konuları ıncele bak burda kabın olculerı var kullanılcak m3 ve m3h ler var once bır oku bılgılen sonra kabın olculerıne karar ver sonra malzemelerını uyazalım

Dostum merhaba 120*120 kabin 3 kök için yeterli olur mu

higthead

Jolly Green
Dostum merhaba 120*120 kabin 3 kök için yeterli olur mu

Fazlasıyla olur 20lt saksı ıs tamamdır super olur ozaman havalandırman su sekılde:

Kabın 120x120 toprak ve sudan alabılırsın ıletısıme gec ındırım yapıcaklardır. toprak ve sudan gonul rahatşıgı ıle alısverıs gubrenı topragını alabılırsın . yapabılırsın dıger grow sıtelerıne bulasma guvenlık nedenı ıle.

480m3h karbon fıltre ve 350m3 vortıce quıte ultra sessız fan.ses ısı izoleli hava kanalı olarak al ve normal hava kanalı. drkarbon fıltre sponsorumuzdur urun ve urunlerının kalıtesını anlatmaya gerek yok zaten bızler ıcın fıyatları gayet uygun ve urunlerı zaten kalıtelı =)

Giriş fanı dr slient 200m3 plastık aksıyel fan yeterlıdır.

Havalandırma ıle ılgılı bu lınklerı alırsan eksık bırseyın kalmaz

Işığın ise qb led yapıcaksan 240w 3 bıtkıye 4 bakar.

cob led yapıcaksan bıtkı bası 150w olarak 3 bıtkı ııcın 500w veya 550w olarak secımını yap. burdan cobledlerı alabılırsın sıfır ısınma.

eger ısıgı hps olarak dusunuyorsanda 600w shp yanı tek ampul tum donemlerde kullanabılırsın burda balastı foton bıraz kotu 2. growda degıstırıp kutulu balast veya dıgıtal balast alırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********