KURUYAN BİTKİME YARDIM

dejavulife

Yeni üye
Selam arkadaşlar bitkiler bu hale geldiler kurumuş, dökülüyo ve boyunlarını büküyo. Gövdesi yeteri kadar güçlenmedi zaten sorun nedir acaba 

https://ibb.co/f1c9wQT

https://ibb.co/ZHtWq7w

Efexx

Yeni üye
Cvp: KURUYAN BİTKİME YARDIM

Susuz bırakmışsın gibi sanki kanka ama anlamadım gübre veriyormusun

dejavulife

Yeni üye
Kurudukça suluyorum muhakkak kanka saksıyı büyüttüm aslında o yüzden mi oldu diyorum acaba. Besin olarak Overdrive veriyorum şu an solucan gübresi vardı sadece toprakta

kanka naptın, bu bitkiye overdrive verilmez. o gübre bitkinin ömrü boyunca sadece 2 kez kullanılır oda hasadın son 2 haftası

bol su verip toprağı gübreden arındır kanka 2-3 gün sonra 1 litreye / 2ml grow gübresi sıvı gübren yoksa güvercin gübre şerbeti verebilirsin detaylı bilgilerde bu konuda mevcut.   https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=5132
yarasa gübresi çiçeklenme zamanı kullanılıyor, yarasa gübreside verme bitkiye.

edhelvampire

Yeni üye

dejavulife' Alıntı:
Selam arkadaşlar bitkiler bu hale geldiler kurumuş, dökülüyo ve boyunlarını büküyo. Gövdesi yeteri kadar güçlenmedi zaten sorun nedir acaba 

hiç uğraşma at çöpe ::) şu gübre olayını atın bir köşeye artık aşırı sulama ve toksitlenme söz konusu ayrıca ne havalandırma nede yeterli ısık aldığını sanmıyorum. Hal böyleyken niye böyle oldu demek yerine forumdaki konuları yapılan yanlışlıkları ve yetiştirme için en gerekli materyellere sahipmisin önce buna bakman gerekiyor. 2 tane fotoğraf atıp noldu buna demek, forumda bukadar emek veren arkadaşa ayıp değilmi. Yardımlaşalım tabikide sonuna kadar hiç şüphen olmasın. Ben gerçekten üzüldüğüm için yardım etmeye çalışıyorum yanlış anlama sana değil bitkiye üzülüyorum ::) 

Sen bize en ayrıntılı bir şekilde neler yaptığını anlatmalısın ki çözüm olabilelim. Işık, nem, sıcaklık, havalandırma, Ph, Ec, kaç saat verimli ışık alıyor kaç saat mutlak karanlıkta kalıyor. Genetik tohummu, kaç haftalık vb.

dejavulife

Yeni üye

edhelvampire' Alıntı:
dejavulife' Alıntı:

hiç uğraşma at çöpe ::) şu gübre olayını atın bir köşeye artık aşırı sulama ve toksitlenme söz konusu ayrıca ne havalandırma nede yeterli ısık aldığını sanmıyorum. Hal böyleyken niye böyle oldu demek yerine forumdaki konuları yapıla yanlışlıkları ve yetiştirme için en gerekli materyellere sahipmisin önce buna bakman gerekiyor. 2 tane fotoğraf atıp noldu buna demek, forumda bukadar emek veren arkadaşa ayıp değilmi. Yardımlaşalım tabikide sonuna kadar hiç şüphen olmasın. Ben gerçekten üzüldüğüm için yardım etmeye çalışıyorum yanlış anlama sana değil bitkiye üzülüyorum ::) 

Sen bize en ayrıntılı bir şekilde neler yaptığını anlatmalısın ki çözüm olabilelim. Işık, nem, sıcaklık, havalandırma, Ph, Ec, kaç saat verimli ışık alıyor kaç saat mutlak karanlıkta kalıyor. Genetik tohummu, kaç haftalık vb.
Emek veren arkadaşlar arasında olduğumu düşüyorum ama haklı olduğun yerler var tani kankacım. Işık vs yok ispanya med tohumu thc yok diğeride çorbacıdan çıkan. Bunlar öylesine ekildi sistem henüz kurulu değil o aşamalara gelince gün gün paylaşımlarını yaparım zaten. Kendi kendine büyüdüler bende uğraşmış olmak için yardım istedim ölüme terk edemedim hastalık konusunda emin olamadım diğer başlıklardan bende konu açtım

edhelvampire

Yeni üye

dejavulife' Alıntı:
edhelvampire' Alıntı:
hiç uğraşma at çöpe ::) şu gübre olayını atın bir köşeye artık aşırı sulama ve toksitlenme söz konusu ayrıca ne havalandırma nede yeterli ısık aldığını sanmıyorum. Hal böyleyken niye böyle oldu demek yerine forumdaki konuları yapıla yanlışlıkları ve yetiştirme için en gerekli materyellere sahipmisin önce buna bakman gerekiyor. 2 tane fotoğraf atıp noldu buna demek, forumda bukadar emek veren arkadaşa ayıp değilmi. Yardımlaşalım tabikide sonuna kadar hiç şüphen olmasın. Ben gerçekten üzüldüğüm için yardım etmeye çalışıyorum yanlış anlama sana değil bitkiye üzülüyorum ::) 

Emek veren arkadaşlar arasında olduğumu düşüyorum ama haklı olduğun yerler var tani kankacım. Işık vs yok ispanya med tohumu thc yok diğeride çorbacıdan çıkan. Bunlar öylesine ekildi sistem henüz kurulu değil o aşamalara gelince gün gün paylaşımlarını yaparım zaten. Kendi kendine büyüdüler bende uğraşmış olmak için yardım istedim ölüme terk edemedim hastalık konusunda emin olamadım diğer başlıklardan bende konu açtım

Öylesine ektiysen öyle kalsın ::) çorbacı diyip geçme eğer iyi yetiştirirsen çok sağlam kafası olduğunu da görürsün. Yetiştirme işine gelirsek bulduğun herşeyin tohumunu ek ve onu büyütmeye çalış bu iş biraz sevgi işi ne kadar farklı bitki yetiştirirsen okadar çok deneyim sahibi olursun. ve onları yetiştirirken neler ihtiyacı olduğunu da öğrenmiş olacaksın. Aylarca bekleyip hiçbirşey alamamak gerçekten çok üzücü oluyor emin ol.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ***** ******** *** ***** ******** **** ********** **
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** *** **** ******* ***** ****** ** ***** ** ****** ** ***** ***** **** **** ********* ********* *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ********** ****** hahahaha **
  • kkush kkush:
    *** ***** hahahaha **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ** ******** **
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** * ** ** ********* ********* ** **** ** *** ******* ****** ** ********
  • Night owl Night owl:
    ******* *** ***** ***** ******* ** hahahaha ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* *** hahahaha*** ** ******
  • D despotdes:
    **** ** ****** ***** ******** ***** *** **** ******* ***** ****** ** ***** ** ****** ** *****
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ******** ******* ***** ***** ******* ** hahahaha ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ******** *** **** **** **** **** ********* ********* *** ******* ***** hahahaha***
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **** ******** *** *** ** ******** ********* * ***** **** *** **** ******** ****** hahahaha******** ******* *** hahahaha*** ** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*** *** ***** ** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ****** ********** ******* hahahaha** ********* ******
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** ** hahahaha **** **********
  • D despotdes:
    *** *** ***** ***** *** ***** ******* ******* ** *** *** ******** hahahaha*** ****** ******** *******
  • kkush kkush:
    ** **** **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • kkush kkush:
    hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** *** **
  • D despotdes:
    D despotdes: ******* ********* **** ********* ******