Kushseed Auto tohum tercihi

Kral011

Yeni üye
Arkadaşlar iyi günler Auto Tohumlarda Kushseed sitesinde hangilerini önerirsiniz hasat açısından?
Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

Regu

Kıdemli Üye

Okumanı öneririm bol şans kankam

Kral011

Yeni üye

Okumanı öneririm bol şans kankam
Kanka o listedeki autoların bir çoğu kushseed sitesinde yok degenetica maalesef dönüş sağlamadığı için ilk defa kushseedden alacam almışken sonucu hüsran olmayan bir auto almak istiyorum

Regu

Kıdemli Üye
Kanka o listedeki autoların bir çoğu kushseed sitesinde yok degenetica maalesef dönüş sağlamadığı için ilk defa kushseedden alacam almışken sonucu hüsran olmayan bir auto almak istiyorum
Tabiki sana kalmış kankam fakat o konunun sahibi forumun kurucusu tohumsuz bence eğer kalite istersen ve bol hasat o listeden seç ve degeneticayı bekle eğer kushseed den istersen chat kısmına sorabilirsin forumun veya kushseed yetkilisine de sorabilirsin bol şans

president

Müptezel
Ben kushseedten lemon og ,purple diesel ,original glue ve bubblelicious aldım yetiştirdim. Hepsi çok iyiydi. Ama purple diesel bı başka.

mandarine

Ordinaryüs
Ben kushseedten lemon og ,purple diesel ,original glue ve bubblelicious aldım yetiştirdim. Hepsi çok iyiydi. Ama purple diesel bı başka.

kanka original glue doğru genetik miydi? ben farklı yerden gorilla glue yetistirdim original glue ile aynı olmalı. kushseeds ten de aldım simdi basladım growa ama o gercek gorilla degil diyen cok.

president

Müptezel
aynı biliyorum ama aga kushseedsten original glue alan iki arkadas bitkilerinin gg olmadıgını daha az thcli hasatlı ve farklı tipte bisey oldugunu söyledi. birinin fotosu da vardı gercekten gg degildi tipi. sormak istedigim sey seninkiler gercekten gg mi cıktı? ben de ektim simdi birkac tane.
valla daha çiçeğe girmedi şu an da bakıyorum ama daha önce sponsorda bu tür bi hataya rastlamadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...