Kushseed

Escop952

Yeni üye
Kushseedden tohum satın alan var mı merak ediyorum tohumları nasıl ? Nasıl çalışıyorlar ?

Kanka kush seed ile kardeş firmalar zaten orasıda güvenilir ben sponsordan aldım ama ordan alanlarda var tercih meselesi burda en azından muhattap olabilceğin kişiler var tohumunda sıkıntı çıkarsa.

alicannn123

Yeni üye
kankam öncelikle kimse yanlış anlamasın okuduklarımı söylim kushseedsten alan arkadaşlarda tohum çatlatma vs sıkıntılar olmuştu ''sponsordan şaşmayın ordan alın'' yazmışlardı bende onların yazdıklarını aktarayım dedim ama kushseedste güzel genetikler var cidden.Keşke tohumsuz reis rica etse biraz daha çeşitlilik olsa sponsorda diyecem ama belli ki alt yapıları bu kadar çeşitliliği ön görüyor aslında bu kadarı bile yeter gibi gibi sidikli cigaraları içmektense klasikte olsa genetik cigara içmek bile bin basar herşeye.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Degenetica ile birlikte calisiyorlar knka orasi Amerika ve Kanada firmalariyla calisiyor diye biliyorum Degenetica da saf Amsterdam genetikleri var. Paketleri alinca iyice bi dezenfekte edin paketi arkadaslar bakin Korona kagida yapisiyormus kac kisinin elinden geciyor kimbilir o paketler.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Onlar 5 aldiginizda 2 adet hediye veriyorlar sanirim ama bu tarz sikintilar oldugunda insan gibi yazin adamlara yardimci olurlar. Degenetica zaten bu tarz sikintilarda sorun yetistirici hatasi bile olsa yeterince yardimci oluyorlar. Kushseed onlara bagli calistiklari icin onlarda ayni proseduru izliyordur sizi yari yolda birakcak bir yerin bannerini zaten basindan buraya koymam.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Hee sonra tohum patlamadi o tohumsuz varya onun **** kesin torbaci tohumu gonderdi bizeler baslasin. Aman aman istemez

EJDEERYAAA

Yeni üye
@TohumsuzEsrar  Kanka patlamazsa tohumun sucu sana kimse sovmez(istisnalar olacaktir onlari adamdan saymiyorum) senin hepimizin üstünde hakkin var millet doğru dürüst biseyler icebiliyorsa senin sayende

Ayhan

Administrator
. ibneleri bana gönderdikleri tohumlarda patlamadi.10 tohumdan 4 tanesi patlamadi ve bana saçma cevaplar veriyor kesin bok tohum gönderdi serefsizler 10 tohumdan 4 unun patlamamasi ne demek ya
Tohumlari nasil baslattigin onemli, bazi yontemler vardir %100 sonuc alirsin. Bazi yontemler vardir %10 sonuc alirsin. Tohumlari nasil baslattigini yazarsan bi hatan varsa duzeltmene yardimci oluruz

PokerFace

Yeni üye
Bardakta patlatiyorum veya pecetede.Yillardir tohum patlatıp kendi capimda yapıyorum biseyler ama bu tohumlar patlamadi nasıl yardımcı olacaksın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: *** ******