Lütfen birisi yardım etsin :/

Merhaba kankalar ilk growum ve bitkilerimi ne zaman hasat etmem gerek inanın bilmiyorum. 60x ile thricome takibi yapıyorum ve hasata en yakın olduğunu düşündüğüm bitkim bruce banner auto aşağıda resim olacak 60x trikom ama net değil ne foto çekerken nede ben canlı olarak bakarken. Dün flush attım bu bitkiye geç kalmadan kesmek istiyorum lütfen bilgili birisi yardım etsin ne erken ne geç hasat etmek istemiyorum elimden geldiği kadar calyx leri çekmeye

Trikomlar

Bitkimin dış görüntüsü (hem ışık açıkken hemde kapalıyken çektim);

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

@Aguş @Kanka @CahilKush
Biliyorum her an forumda aktif olamıyorsunuz denk gelir yardım ederseniz çok mutlu olurum

OttoMan347

√SEFİR√
Bazı fotolarda eğer ışık yansıması değilse amberleşme gördüm. Eğer doğruysa flush unu da atrıysan tez vur kellesini dumanın bol olsun

OttoMan347

√SEFİR√
Fotolar tam net değil kanka yanıltmayalım seni sen daha iyi görüyorsun eğer biliyorsan ne durumda hasat edeceğini kendin bak bilmiyorsan yardımcı olalım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka OttoMann47 nin yazdigi gibi tam net degil, seffaf olan trichomlarda görünüyor süt regini almis olanlarda. THC istiyorsan süt rengini %60-65 gördügünde vur baltayi yok bana CDB lazim diyorsan bekle kehribar olsun trichomlar.

CahilKush

Doktor
Dostum kanaların da dediği gibi tricomlar net değil ama genel olarak hala çok beyazlar flushli haftanda yani bu haftanı geçir ve al gübre verme yine bi boş sulama yaptıktan 3 gün sonra iki gün karanlığa al kankam , ama tabi tricomlari net gören sensin çok amber , cbd yapar istemiyorsan ona göre harekat et bol dumanlar,

Dostum kanaların da dediği gibi tricomlar net değil ama genel olarak hala çok beyazlar flushli haftanda yani bu haftanı geçir ve al gübre verme yine bi boş sulama yaptıktan 3 gün sonra iki gün karanlığa al kankam , ama tabi tricomlari net gören sensin çok amber , cbd yapar istemiyorsan ona göre harekat et bol dumanlar,
Yaşadığım kafanın hem fiziksel hemde psikolojik etkileri olsun istiyorum. İndica seviyorum nadir denk geliyor şu sıra sativa hazeler çok moda oldu. Dün sabah flush attım 24 saat oldu dediğin gibi haftayı bekleyeyim o zaman yorumun için çok teşekkürler

CahilKush

Doktor
Yaşadığım kafanın hem fiziksel hemde psikolojik etkileri olsun istiyorum. İndica seviyorum nadir denk geliyor şu sıra sativa hazeler çok moda oldu. Dün sabah flush attım 24 saat oldu dediğin gibi haftayı bekleyeyim o zaman yorumun için çok teşekkürler
Rica ederim kankam , o zaman çok bekletmeden al %25 30 arası amberlesmede en iyi Thc seviyelerini yakalarsın.

Rica ederim kankam , o zaman çok bekletmeden al %25 30 arası amberlesmede en iyi Thc seviyelerini yakalarsın.
Kanka burda olurum dersen akşam 4 gibi işten dönücem. Dikkatlice tekrar bi trikomları çekeyim. Buraya güncelleyeyim bakarsın daha iyi bi yol haritası çıkartır. Bunun yanında king kush ve lemon genetiğim de var onlarda çiçeklenmenin 9 uncu haftasında king kush bugün yarın flush atıcam

Biraz geç oldu ama dün gece çekebildim tekrar

@CahilKush

CahilKush

Doktor
Biraz geç oldu ama dün gece çekebildim tekrar

@CahilKush
Aynen kanka temiz 1 haftan 10 günün var kehribarlik yok denecek kadar az ohhh ama tricom oranın yüksek duruyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ****** ***** ******* ********** ******** ******** **********
  • S SuperKafa:
    ********* ****** *** ******** *
  • S SuperKafa:
    *** ** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa: