Laktik asit serum'mun yapılışı Bitkilere Doping

deyorke

Moderator
Selam arkadaşlar xcd usta nın kullanma tekniğin den yola çıktım nasıl devası büyüklükte sömek yaparım araştırdım laktik asit serumun yapılışını göresel olarak paylaşmak istedim gördüğünüz teknik illa aynı oranda olmasına gerek yok isterseniz video da gördüğinüzün oranı yarısını da yapa bilirsiniz denedim tutuyor yanlız süt çiftlik den inek den sağma süt şart koşuyor bilginize bol şans.

Aktif aşamasında olan serumum yakında hazır olucak öncesi sonrası olarak paylaşıcam becere bilirsem

Son düzenleme:

Night owl

Müptezel
Paylaşım bu sefer doğrumu şefler
1 bardak pirinç 1 bardak klorsuz su iyice karıştır çalkala suyu süz lavabo altına üstü hava alacak şekilde tülbentle ört 2 3 güne lakto aşılanır sonra suyu süz 10 ölçü sütle karıştır günde 1 2 kere gazını aldır kapat konuyu 4 ila 7 güne hazır plastik şişeye koyuyorum ben bidona günde ağzını aç kapa yapıyorum

deyorke

Moderator
1 bardak pirinç 1 bardak klorsuz su iyice karıştır çalkala suyu süz lavabo altına üstü hava alacak şekilde tülbentle ört 2 3 güne lakto aşılanır sonra suyu süz 10 ölçü sütle karıştır günde 1 2 kere gazını aldır kapat konuyu 4 ila 7 güne hazır plastik şişeye koyuyorum ben bidona günde ağzını aç kapa yapıyorum
Aynen kanka dedigin gibi bitkilerine asiladimmi ?

deyorke

Moderator
Son düzenleme:

Night owl

Müptezel
Yazdım kenera kanka sağol şuan veg 6 incı haftalarındalarr baya gür oldular gecen hafta bir kere 1lt suyla 2,5ml verdim sonrası senin dediğin gibi yapıcam bu son hali
Tohum çayı yapmanı öneririm 15 gr yonca tohumu çimlendir sonra bunu 8 10 litre suyla seyreltip bitkiye verir 3 günde farkı görürsün diğer tohumlar 30 gr olacak şekilde 8 litre suya bence kaliteli bir arpa al malt yapılan arpaalrdan onuda kullan diğer tohumlar da olabilir çay yaparsan onunla birlikte daha etkili olabilir

deyorke

Moderator
Yazdım kenera kanka sağol şuan veg 6 incı haftalarındalarr baya gür oldular bir kere 1lt 2,5ml verdim sonrası senin dediğin gibi yapıcam

Tohum çayı yapmanı öneririm 15 gr yonca tohumu çimlendir sonra bunu 8 10 litre suyla seyreltip bitkiye verir 3 günde farkı görürsün diğer tohumlar 30 gr olacak şekilde 8 litre suya bence kaliteli bir arpa al malt yapılan arpaalrdan onuda kullan diğer tohumlar da olabilir çay yaparsan onunla birlikte daha etkili olabilir
Kanka buraya kadar bunlarla geldim 2 dolu bir boş verdim

Night owl

Müptezel
Kanka buraya kadar bunlarla geldim 2 dolu bir boş verdim
Bro filizler çok uzun 1 2 cm geçirme mısır ve maş fasulyeyi kullanma

Mercimek ilk 25 30 gün iyidir sonrasında yonca arpa verebilirsin çiçekte 4 haftada kırmızı fasulye yapabilirsin nohutta olur çiçeğin 6 haftada yonca yap trikomları uyarır

Çemen tohumu keten tohumu vs deneyebilirsin

deyorke

Moderator
Bro filizler çok uzun 1 2 cm geçirme mısır ve maş fasulyeyi kullanma

Mercimek ilk 25 30 gün iyidir sonrasında yonca arpa verebilirsin çiçekte 4 haftada kırmızı fasulye yapabilirsin nohutta olur çiçeğin 6 haftada yonca yap trikomları uyarır

Çemen tohumu keten tohumu vs deneyebilirsin
Kanka bu bilgiler çok net açık geldi valla çok sağol yanlız ben bu yonca çemen keten çok aradım bulamadım yurtdışında yaşıyorum onları tr de olmadığım için de sipariş edemiyorum ama ben kırmızj fasulye nohut bunları yapabilirim aktiv serum da hazır da var bu arada kenerda kullanmadığım Feding powder long flowering,great white var . Buldum yonca tohumunu nasıl https://imgyukle.com/i/rAx1gx

Son düzenleme:

deyorke

Moderator
On numara olmuş eline sağlık şmdi yonca ve arpa tohum filizi çayı yapabilirsin.

Çiçekte kırmızı fasulye yapmanı öneririm maş fasulyesi ve Mısır haricinde kırmızı fasulye calcarb ihtiyacını karşılıyor bol bol potasyum ve karbonhidrat bombası 4 ve 6ncı haftalarda şmdi birde yonca sst yap
Yonca,çemen,keten yarın burda kırmızı fasulye derken barbunyamı oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* ***** ******* ** ******* ****** **** ******* ** hahahaha ***** ******* ***** ****** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** *** ********** ******* *** **
    Night owl Night owl: ***** ***** *** ********** ******* *** **