LED HAKKINDA

SkunkWeed34

Yeni üye
Merhaba ustalar sonunda bir skank tohumu filizlendirmeyi başardım. Tek kalan problem bu 100 watlik led tek bitkiye yeter mi ona göre sipariş verecem birazdan yardımlarınızı bekliyorum..

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/power-led-cob-led-100w-30v-36v-11000lm-beyaz-sari-364506646

OtomatikCigara

Yeni üye
Cvp: LED HAKKINDA

SkunkWeed34' Alıntı:
Merhaba ustalar sonunda bir skank tohumu filizlendirmeyi başardım. Tek kalan problem bu 100 watlik led tek bitkiye yeter mi ona göre sipariş verecem birazdan yardımlarınızı bekliyorum..

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/power-led-cob-led-100w-30v-36v-11000lm-beyaz-sari-364506646

Yetmez kanka 3500 kelvin sıcaklığında en az 3 adet 100 wattlık toplamda 300 wattlık bir cob led işini görecektir.Hem bunu söylemek yerine AliExpressten daha kaliteki YXO marka led grow lightlara bakmanı tansiyon ederim full spektrum 380-740 nm seçeneği de mevcur bir haftada eline ulaşıyor üstelik ancak bu tip cob ledleri bir cpu soğutucusu ile arasına termal macün sürüp soğutmak gerekiyor bunu unutma

Dumanın bol olsun

SkunkWeed34

Yeni üye

OtomatikCigara' Alıntı:
SkunkWeed34' Alıntı:

Yetmez kanka 3500 kelvin sıcaklığında en az 3 adet 100 wattlık toplamda 300 wattlık bir cob led işini görecektir.Hem bunu söylemek yerine AliExpressten daha kaliteki YXO marka led grow lightlara bakmanı tansiyon ederim full spektrum 380-740 nm seçeneği de mevcur bir haftada eline ulaşıyor üstelik ancak bu tip cob ledleri bir cpu soğutucusu ile arasına termal macün sürüp soğutmak gerekiyor bunu unutma

Dumanın bol olsun

Sağol dostum onerin için bide sana zahmet direk ürün linkini atma şansın varmi ben baktım anlamadım birşey ürünlerden de benim için en fazla 2 bitki yeterli olacak.

OtomatikCigara

Yeni üye

SkunkWeed34' Alıntı:
OtomatikCigara' Alıntı:
Yetmez kanka 3500 kelvin sıcaklığında en az 3 adet 100 wattlık toplamda 300 wattlık bir cob led işini görecektir.Hem bunu söylemek yerine AliExpressten daha kaliteki YXO marka led grow lightlara bakmanı tavsiye ederim full spektrum 370-780 nm seçeneği de mevcut bir haftada eline ulaşıyor üstelik ancak bu tip cob ledleri bir cpu soğutucusu ile arasına termal macün sürüp soğutmak gerekiyor bunu unutma

Dumanın bol olsun

Sağol dostum onerin için bide sana zahmet direk ürün linkini atma şansın varmi ben baktım anlamadım birşey ürünlerden de benim için en fazla 2 bitki yeterli olacak.
2 bitki düşünüyorsan eğer güzel bir hasat almak için 10 tane alıp 500 wattlık bi sistem yapmanı öneririm.6 adrt 370-780 Nm,4 adet 3500 Kelvin olacak şekilde bi kombinasyon gayet yerinde olacaktır.Ürün bu

http://s.aliexpress.com/7zMVzmM3

SkunkWeed34

Yeni üye

OtomatikCigara' Alıntı:
SkunkWeed34' Alıntı:
2 bitki düşünüyorsan eğer güzel bir hasat almak için 10 tane alıp 500 wattlık bi sistem yapmanı öneririm.6 adrt 370-780 Nm,4 adet 3500 Kelvin olacak şekilde bi kombinasyon gayet yerinde olacaktır.Ürün bu

Çok sagol dostum yardımların için..

SkunkWeed34

Yeni üye

SkunkWeed34' Alıntı:
OtomatikCigara' Alıntı:

Kardeş sen bana çok küfür atmışsındır ama hakkını helal et bilmediğimden soruyorum 6 adet 370 780 nm ve 4 adet 3500 kelvin derken neyi kastettin hiç bişey anlamadım renk falan mi?

mcmurphy' Alıntı:
Eğer tohumun auto ise 370-780nm olanlardan kullanman yeterli olacaktır. ​

Tohum auto değil skank tohumu corbacidan aldığım sigaranin

mcmurphy

Yeni üye
Tohum foto ise gelişimde MH çiçeklenmede HPS.
Led için; 
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]-2700K (Warm White) RENK SICAKLIĞINA SAHİPTİR VE ÇİÇEKLENME DÖNEMİNDE KULLANILIR.[/font]
[font=Arial, Helvetica, sans-serif]-6500K [/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif] (DAYLIGHT) RENK SICAKLIĞINA SAHİPTİR VE GELİŞİM DÖNEMİNDE KULLANILIR.[/font]

OtomatikCigara

Yeni üye

ÖSkunkWeed34' Alıntı:
SkunkWeed34' Alıntı:

Kardeş sen bana çok küfür atmışsındır ama hakkını helal et bilmediğimden soruyorum 6 adet 370 780 nm ve 4 adet 3500 kelvin derken neyi kastettin hiç bişey anlamadım renk falan mi?

mcmurphy' Alıntı:
Eğer tohumun auto ise 370-780nm olanlardan kullanman yeterli olacaktır. ​

Dostum sipariş ederken seçmen gerekiyor bunları zaten anlarsın.3500 kelvin sarı-beyaz tonunda ve o da tüm dönemleri götürüyor auto bitkilerde.Hepsini full spektrum(370-780)kullansan da olur tabi ama kendim ikisini birlikte kullanıyorum gayet memnunum

kirefg

Yeni üye
arkadaşlar konuyu gördüm bende sizden yardım istiyorum [font=Arial, Helvetica, sans-serif]-2700K (Warm White) ve 6500k hybrid düzen yapsam 1 tane de [/font][font="Open Sans", sans-serif]370-780nm [/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif]50w lık elimde var 3 ünü hybrid seri bağlantı çekip filizlenmeden ihtibaren kullansam yani söyle 3 2700k 2 6500k bide [/font][font="Open Sans", sans-serif]370-780nm  toplam 300wat ediyor güzel bi verim alırmıyım bu ışık sistemi ile 2 auto bitkide kullanıcam hepsinin ışığı açık olucak ?[/font]

OtomatikCigara' Alıntı:
ÖSkunkWeed34' Alıntı:

Dostum sipariş ederken seçmen gerekiyor bunları zaten anlarsın.3500 kelvin sarı-beyaz tonunda ve o da tüm dönemleri babuşürüyor auto bitkilerde.Hepsini full spektrum(370-780)kullansan da olur tabi ama kendim ikisini birlikte kullanıyorum gayet memnunum

kanka bi benim konuya göz atsan bu cpu fanları nasıl çalıştırdın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
  • O oziozi:
    **** ****** ****** hahahaha* ******* ******** ********* hahahaha* ******* **** ********* **** hahahaha** ***** **** ****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ******* ***** ********** hahahaha
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ****** *****
  • O obeb:
    *** ** ******* hahahaha* * *** ***** ****** ******* *****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** **** ***** ******** ****** ******* *** *** hahahaha* *******
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    ****** ****** ******* ******* hahahaha****
  • O oziozi:
    **** ***** ****** **** ***** ****** ******** ***** ******** ****** ******* *********
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    *** hahahaha* ***** ******** **** *** *********
  • O obeb:
    O obeb: ******** **** ** *** *********