LED IŞIK İÇİN YARDIM

ohrm

Yeni üye
Cvp: LED IŞIK İÇİN YARDIM

OtomatikCigara' Alıntı:
T5 hakkında malesef bilgi ve tecrübem yok kankacım.Hiç dönemsel olarak ışık değiştirmeye gerek yok bence.370-780 Nm değerlere sahip olan çift spektrum olan pembe ışıktır ve tüm dönemler için kullanılabilir sürekli değiştirmene gerek yok.Yanına 3500 K değerinde de biraz ışık eklersen özellikle autolar için oldukça ideal bir sistem olacaktır.7 tane pembe(370-780), 3 tane sıcak beyaz(3500k) gibi bir oran iyi görünüyor.Elektrikten anlıyorum diyorsan bulunmaz kaftan senin için bu iş kanka

Kanka bana tam model versen olmaz mı? Mesela Pembe için Cree'nin şu modeli, beyaz için Cree'nin bu modelini kullan diye? Birde driver meselesi var tabi :)

Grower61

Yeni üye
Cvp: LED IŞIK İÇİN YARDIM

Kanka bana tam model versen olmaz mı? Mesela Pembe için Cree'nin şu modeli, beyaz için Cree'nin bu modelini kullan diye? Birde driver meselesi var tabi :)
Walla süper olur. Hangi malzemeleri alalım? Nereden alalım, nasıl yapalım? Adım adım yol gösteren bir kankanız olursa çok makbule geçer. Işık meselesi çok önemli. En ekonomik ve verimli şekilde halledebilirsek çok makbule geçer.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
  • K Kamacı6161:
    ***** hahahaha** ********** **** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ******* ****** ******* ***** hahahaha* ******** *** ***** ********** hahahaha***
  • I ichbinkrytpon:
    ******* *
  • I ichbinkrytpon:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
    ****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ********* ******** hahahaha ***** **** ****** hahahaha** ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
    Night owl Night owl: ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** **...