LED ler

• Konbuyu başlatan nnDMT25
  • Başlangıç tarihi

Diyojen19

Yeni üye
sarı siteye dikkat et kanka Lm301h diye çakma ledler takıp kandırıyorlar milleti. sana önerim ben de bu arkadaştan aldım versiyon 4 ünü UV IR açma kapama düğmeli Lm301h original garantisini veriyor. suan elinde kalmamış v4 ama getirecem dedi bi konuş istersen pazarlığa iyi geliyo bu arada :)

C

Cibril

Guest
Dostum diyojen19 ve darkbiohazards aynı hesap iki hesaptan da paylaştığı ilan da kendisinin zaten. Reklam yapıyor burada başka hesap açıp ben de bundan aldım diye. Kingoftheangel diye de hesabı var ayrıca daha çok görürsün yeni hesap açınca.
Ben anlamam dostum o işten ama o ilan sahibinden aldım bende, reklam yapıyorsa da beni ilgilendirmez ben elden aldım sorun yaşamadım... burdada herkese sarı siteden alışveriş yapacaksanız elden alın diye öneriyorum. Bu malzeme konusunda yoluna çıkan çok adam var...

kaplantemasi

Yeni üye
madem led konusu canlı canlı burda benimde aklıma takılan ve içinden çıkamadığım bir konuyu acmak istiyorum.elilmde 600w ve 1000w hps yakma imkanı var elektrikten yana sıkıntım da yok ama verimlilik acısından hangisi daha iyi peki..?
ikisininde artıları var eksileri var hps ayrı bir dert bir yandan borusu cooltubü hpsının sıcaklığı ısıyı kontrol edememen ve en önemlisi 12 ayın her ayı kullanılmaması.led ise kışın istenilen sıcaklığı cadıra vermemesi ve fiyatı ve cok olması çakma ledlerin olması ülkemize kargosu, döviz kuru derken alması imkansız olması hem led hem hps kullan arkadaşlar bu konuya nokta koyarsa bilgilenmiş oluruz herkesin hasatı bol olsun.

Diyojen19

Yeni üye
madem led konusu canlı canlı burda benimde aklıma takılan ve içinden çıkamadığım bir konuyu acmak istiyorum.elilmde 600w ve 1000w hps yakma imkanı var elektrikten yana sıkıntım da yok ama verimlilik acısından hangisi daha iyi peki..?
ikisininde artıları var eksileri var hps ayrı bir dert bir yandan borusu cooltubü hpsının sıcaklığı ısıyı kontrol edememen ve en önemlisi 12 ayın her ayı kullanılmaması.led ise kışın istenilen sıcaklığı cadıra vermemesi ve fiyatı ve cok olması çakma ledlerin olması ülkemize kargosu, döviz kuru derken alması imkansız olması hem led hem hps kullan arkadaşlar bu konuya nokta koyarsa bilgilenmiş oluruz herkesin hasatı bol olsun.
işte bu durumda en mantıklı seçenek, sıcaklığın el verdiği sürece HPS kullanıp sıkıntı olmaya başladığında lede geçmek..

Ü

Üye silindi 22139

Guest
sarı siteye dikkat et kanka Lm301h diye çakma ledler takıp kandırıyorlar milleti. sana önerim ben de bu arkadaştan aldım versiyon 4 ünü UV IR açma kapama düğmeli Lm301h original garantisini veriyor. suan elinde kalmamış v4 ama getirecem dedi bi konuş istersen pazarlığa iyi geliyo bu arada :)
Kanka bi ürün 3000kelvin veg döneminde yanına küçük bi beyaz cfl ister

Dostum diyojen19 ve darkbiohazards aynı hesap iki hesaptan da paylaştığı ilan da kendisinin zaten. Reklam yapıyor burada başka hesap açıp ben de bundan aldım diye. Kingoftheangel diye de hesabı var ayrıca daha çok görürsün yeni hesap açınca.
kardeşim bilmeden etmeden iftira atma benim diyojen diye şu diye bu diye hesabım falan yok. Diyojen burda kaç gündür yorumlar yapıyor benle ne alakası var. Adminler gelsin log kayıtlarını ortaya döksün diyojenle ben aynı hesapmışım başka hesabım varmış falan ne biçim acayip iftiralar atıyorsun insanları ne kolay itham ediyorsun. Adminler modlar sitenin databasesine baksın her türlü kaydına baksın ben burdayım ama böyle iftiralar ayıp oluyor gerçekten...

deliduman3446

Yeni üye
+1 kimseyle uzaktan yakından bağlantım veya arkadaşlığım yoktur. tek amacım yardım etmek insanların dolandırılmasını önlemekti. adminler modlar birini önerdiğinde sıkıntı yok ama üye önerirse? satıcı mı olmuş oluyor öneren kişi ? bu nurettin görkem vahapoglu denen dolandırıcı şimdi de Kadıköyde ilan açmış tokata devam ediyor. dikkat edin kaptırmayın paranızı şerefsize. aramızda daha önce tokatlanan varsa eğer biran önce iade etsin.. tabi edebilirse :D:D benim başıma gelse şu dolandırıcılık olayı, kafasında parçalamıştım artık sinirden herhalde:D

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...uantum-board-lm301h-plus660nm-872169770/detay

BU İLANDAKİ ŞAHIS DOLANDIRICIDIR HERKESİN DİKKATİNE BİLGİSİNE...
aga bizde bu adamdan ışık aldık nasıl dolandırıcı ledlermi çakma

nightowl

Üye
Spider Farmer'da en ucuz shipping rusya görünüyor. Peki, arkadaşım gelecek ingiltere'den, gelirken yanında getirse sorun olur mu?

Dostum yeni bir isik alma surecindeyim. Seni gumrukte ugrastirmislardi yanlis hatirlamiyorsam. Nasil cozdun? Neler istediler, nelerle ugrastirdilar? %20 gumruk vergisi disinda, ekstra masraflar oldu mu? Olduysa ne kadar tuttu? Paylasabilirsen sevinirim. Tesekkurler.
Kanka gümrük vergisi çıkmıştı fakat eğer gümrükte bekleyen ürünün için geç vekalet belgesi verirsen extra ardiye ücreti çıkıyor oda günlük 100 küsur lira yanlış hatırlamıyorsam. Vekalet belgesi + ödeme slibi + ekran görüntüsü atıyorsun gerek duarlarsa fatura da istiyorlar ürünü neden kullandığın ile ilgili bı belge atıyorlar dolduruyorsun sonra bekliyon malesef bı 10 günden fazla sürmüştü gümrük.

harmanadamm

Yeni üye
Yapılan yorumları okudukça beyin iyice error vermeye başladı .Daha önce hangi ışık sorunu varken ,şimdi de sarı siteden dolandırılmadan yada sahte bişey almadan level atlamak var sanırım :)Artık bi mod el atsın şu durumada güvenli bi alışveriş için yol göstersin.Hakikaten ben ve benim gibi yeni insanların kafası çok karışık .Sitede yeniyiz ama 30 yıllık müptezeliz

Yapılan yorumları okudukça beyin iyice error vermeye başladı .Daha önce hangi ışık sorunu varken ,şimdi de sarı siteden dolandırılmadan yada sahte bişey almadan level atlamak var sanırım :)Artık bi mod el atsın şu durumada güvenli bi alışveriş için yol göstersin.Hakikaten ben ve benim gibi yeni insanların kafası çok karışık .Sitede yeniyiz ama 30 yıllık müptezeliz
Işıklar bölümünde altınpiponun açtığı konuya bak kanka. aliexpress sıkıntısız alırsın. liste fiyatına %18 gümrük vergisiyle beraber hesapla toplam ücreti

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Işıklar bölümünde altınpiponun açtığı konuya bak kanka. aliexpress sıkıntısız alırsın. liste fiyatına %18 gümrük vergisiyle beraber hesapla toplam ücreti
Kanka sadece kdv ile bırakmıyorlar. Ürün fiyatı +kargo ücreti üzerinden %20 ötv toplamın %18 kdv si +8 tl gümrük sunun ücreti + damga vergisi bu iyi senaryo birde ürünün gümrüğe takılması olayı varki buda kötü senaryo

Kanka sadece kdv ile bırakmıyorlar. Ürün fiyatı +kargo ücreti üzerinden %20 ötv toplamın %18 kdv si +8 tl gümrük sunun ücreti + damga vergisi bu iyi senaryo birde ürünün gümrüğe takılması olayı varki buda kötü senaryo
ben sipariş verdim kanka, 3 gun oldu gelismelerden haberdar ederim seni. umarım ötv girmez işin içine

Ü

Üye silindi 22139

Guest
ben sipariş verdim kanka, 3 gun oldu gelismelerden haberdar ederim seni. umarım ötv girmez işin içine
Kanka hangi kargo metodunu kullandın? Fedex dhl uPS bunların getirdiği ürünlerin gümrüğe takılma ihtimali yüksekmiş. Ama aliekspress in standart kargo metodunda ptt kargo vergi kıl yün hesaplayıp kapıda ödeme usülü teslimat yapıyor. Ayrıca gönderinin takibini yapabiliyorsun

Kanka hangi kargo metodunu kullandın? Fedex dhl uPS bunların getirdiği ürünlerin gümrüğe takılma ihtimali yüksekmiş. Ama aliekspress in standart kargo metodunda ptt kargo vergi kıl yün hesaplayıp kapıda ödeme usülü teslimat yapıyor. Ayrıca gönderinin takibini yapabiliyorsun
satıcı ems tavsiye etti, nedenini bilmiyorum ayrıca dusuk vergi odersin dedi. bende baktım biraz ems icin baya hizla falan diyolar. bende kabul ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****