Lemon haze AK47 AUTO öneri ve yardımlaşma

Ata420

Üye
Auto lemon haze ak 47
80*80*180 zelsuıs çadır
Vipaspectra 450 w
Nem makinası
Hava sirkülasyonu vs
Biobizz light mix toprak
20 lt saksı 2*
GreenBuzz tam set gübre
Işık mesafesi : 37 cm
Isı: 23-28
Nem: 65-85

Dostlarım ilk grow deneyimim o yüzden çok fazla bilgim eksik forumdan bir çok konuyu okumaya anlamaya çalışıyorum sizlerden yardım ve bilgi rica ediyorum kızlar şuan filizden itibaren 12.günde 2. Hafta gübre takvimine göre gübrelerini vermeye başladım yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum kankalar

HaRMaN:)

Üye
Işık mesafesine kafana göre karar veremezsin dostum. Bütçene göre bi lüx meter alıp ölçerek doğru mesafeyi yakalaman daha iyi sonuçlar almanı sağlar. Bitkinin yaşam döngüsüne göre ışık ihtiyacı farklıdır bu şekilde çok yanılırsın. @Canna dostumuzun ışık bilgilendirme 1 ve 2 konularını bulup okumanı tavsiye ederim

Ata420

Üye
Işık mesafesine kafana göre karar veremezsin dostum. Bütçene göre bi lüx meter alıp ölçerek doğru mesafeyi yakalaman daha iyi sonuçlar almanı sağlar. Bitkinin yaşam döngüsüne göre ışık ihtiyacı farklıdır bu şekilde çok yanılırsın. @Canna dostumuzun ışık bilgilendirme 1 ve 2 konularını bulup okumanı tavsiye ederim
Zaten canna tavsiye etmişti ışık mesafesini ama şuan buralarda yok sonra gelicekmiş

HaRMaN:)

Üye
Anladım… nerde yaşıyosun bilmiyorum ama türkiyede kargo yoluyla yasal olarak alabiliyosun yurt içinden 150-200 tl bişeydi ben aldığım da

Ata420

Üye
onu alıcam gidip telefondan bir baktım ama çok doğru sonuç elde etmiyor sanırım senin dediğin konulara baktım ama kafam çok karıştı benim ışık hangisine denk geliyor anlayamadım

Ata420

Üye
Işık hiç etki etmiyor gibi oluyor yani elimi koyduğumda şuan ki ölçüyle bile ısıyı çok az veriyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****