LEMON HAZE VE PURPLE HAZE HASAT EDİLDİ

nightdrive

Yeni üye
4 gün önce sponsordan aldıgım lemon haze ve purple haze bitkilerimi hasat ettim.
Yaşadıgım iklimden dolayı aşırı rutubetten dolayı bıtkılerımde küf olustu onun ıcın bazı dallarda eksikler var.

Eğitim Başlangıç:
https://imgur.com/a/4nlvGCI

Gelişim dönem:
https://imgur.com/a/eEGPnc8

Çiçeklenmeye geçiş:
https://imgur.com/a/Zz3btEy

Hasattan önce:
https://imgur.com/a/wHNSzeC
https://imgur.com/a/EXUA34E

Hasat
https://imgur.com/a/OLKcwoW

Şuan kuramadalar kuruduktan sonra kac gr aldıgımı yazıcagım.

IŞIK:900W Sol Led

Gubre :Advanced n. Connesiur grow
B-52
Vodoo juice
Big bud
Nirvana
Over Drive
Bud candy
Eğitim olarak scrog ve topping işlemi uyguladım toplam 8 kafa elde ettım 1  bitkiden

Hadi gözün aydın olur öyle arada talihsizlikler yinede tatmin edici kızların umarım içim keyfi de seni tatmin eder afiyet olsun şimdiden iyi forumlar

nightdrive

Yeni üye
Cvp: LEMON HAZE VE PURPLE HAZE HASAT EDİLDİ

EvdekiMizah' Alıntı:
Hadi gözün aydın olur öyle arada talihsizlikler yinede tatmin edici kızların umarım içim keyfi de seni tatmin eder afiyet olsun şimdiden iyi forumlar

2-3 ay ara verdım zaten yapmıcam sıcaklar gecene kadar başa cıkmak mumkun degıl 2-3 ay bunlar benı idare eder zaten

nightdrive' Alıntı:
2-3 ay ara verdım zaten yapmıcam sıcaklar gecene kadar başa cıkmak mumkun degıl 2-3 ay bunlar benı idare eder zaten

Sen daha iyi bilirsin senin kararın tabi sadece yorum olarak kulağına kar suyu kaçsın isterim 2 3 ay bu sana yeterse ve sen 2 3 ay sonra başlarsam yine bir kaç ay yetiştirme dönemi harmanlık yaşayabilirsin ama bu sırada tek bitki bir auto ekersen ısıya dayanıklı türlerden belki iyi kötü bir kötü gün sigarası çıkarabilirsin (teşvik amacım yok) sağlıcakla kal dostum tekrardan afiyet olsun iyi forumlar dilerim.

nightdrive

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
nightdrive' Alıntı:

Sen daha iyi bilirsin senin kararın tabi sadece yorum olarak kulağına kar suyu kaçsın isterim 2 3 ay bu sana yeterse ve sen 2 3 ay sonra başlarsam yine bir kaç ay yetiştirme dönemi harmanlık yaşayabilirsin ama bu sırada tek bitki bir auto ekersen ısıya dayanıklı türlerden belki iyi kötü bir kötü gün sigarası çıkarabilirsin (teşvik amacım yok) sağlıcakla kal dostum tekrardan afiyet olsun iyi forumlar dilerim.

dogru söyluyorsun usta tohumlara bakıcagımm

illegal

Yeni üye
Kanka naaptın ya. Bir bitkiden 8 kafa. Kafam kaçtı görünce :)  cok güzeller. Toping işlemini öğrenmek lazım harbiden.  Gramaj belli oldu mu? Afiyet olsun...

nightdrive

Yeni üye

illegal' Alıntı:
Kanka naaptın ya. Bir bitkiden 8 kafa. Kafam kaçtı görünce :)  cok güzeller. Toping işlemini öğrenmek lazım harbiden.  Gramaj belli oldu mu? Afiyet olsun...

Şuan kuramadalar birkacgune kavanoza alıcagım o zaman kac gr oldugnu yazıcagımm

hulolop

Yeni üye
ellerine sağlık valla ben daha hiç grow yapmadım.  şu anda malzemeleri topluyorum iktan iktan . scrog filesi bildiğim kadarıyla 5 x 5 cm.   bu fileyi saksının kaç cm yukarısına yerleştirmemiz gerek . yada bitki kaç cm olunca kurmak gerek ?

nightdrive

Yeni üye

GD.Purple' Alıntı:
Güzel günlerde tüketmen dileklerimle dostum :)

teşekurler dostumm

hulolop' Alıntı:
ellerine sağlık valla ben daha hiç grow yapmadım.  şu anda malzemeleri topluyorum iktan iktan . scrog filesi bildiğim kadarıyla 5 x 5 cm.   bu fileyi saksının kaç cm yukarısına yerleştirmemiz gerek . yada bitki kaç cm olunca kurmak gerek ?

çiçeklenmeye sokarken fileyi uzerıne yerlestırebılısın

tahmini 40 gr kadar vardır da  birşey sorucam 900 watt led e göre neden bu kadar zayıf kaldı sömekler ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****