Lemon OG Auto çiçeklenme destek! Şişman sömekler için tavsiyeler!

Bravo güzel hasat almışsın, haliyle autoda daha az verim oluyor ama. Elimdeki top Max yada bloom gübresi afedersin ne şeyime yarıyor o zaman?
Dostum bir sürü besin var. Bazıları hormon ve amino asitler içeriyo. Verdiğin blomun emilim zamsnını düzeyini etkliyor, toprakta daha hızlı parçalamansını sağlıyor bi bakıma yardımcı oluyor bitkiye her koşulda, firmalarda satış tsktiği olarak bir sürğ ğrün çeşidi yaparak bunları ayrı ayrı sana satıyor. Ama bu konuda en iyi şeçeneklerden biri biobizdir tüm seriyi en uyguna alabilceğin organik en iyi şeçenek. Ben full seri artı son üç hafta overdirive ile ortalama bi hasat alıyorum. Bunu farklı besin ve ışık kombinasyonlarıyla daha yuları çıkaran ustalarda forumda mevcut.besinde en az ışık kadar önemli

Cengoxl

Kıdemli Üye
https://ibb.co/4gLtH9w kankam aynı ışığımı kullanıyoruz ? Kanka aynı ışıksa ışık mesafe ve ısı nem olayın nasıl ? bana bi yardımcı olursan çok sevinirim kardesim valla :) @Cengoxl
45 cm civarı tutuyorum ben kanka, ama LED etrafını reflektör kullanarak sarıp bitkilere odaklıyorum, ışık kaçmamış oluyor! Havalar soğuk kanka şu aralar ışıklar açık 24° kapalı 19 civarı. Nem benim bu aralar 45 civarı ama senin bitkilerinin durumuna göre değişir! Forumda bitkinin dönemine göre nem dereceleri var kardeşim. Forumda biraz vakit geçirmeni tavsiye ederim...
Senin kullandığın LED kaç watt kanka?
Bendeki full spectrum
iki modu var üzerinde Mavi-Veg ve beyaz-bloom modu

Son düzenleme:
Selam kanka.
Resimde yanlış görmüyorsam sıcaklık 15.7 derece nem ise %92 olarak görünüyor gübreden önce bunlara ayar ver.
Çiçeklenme arttırıcı yada bud büyütücü gübrelerin o kadar etkisi olacağını düşünmüyorum, sadece temel gübrelerle hayvan gibi budlar alan insanlar biliyorum.
Işık>Temiz hava>Toprak>Gübre (benim için sıralama bu)

ads06

Yeni üye
45 cm civarı tutuyorum ben kanka, ama LED etrafını reflektör kullanarak sarıp bitkilere odaklıyorum, ışık kaçmamış oluyor! Havalar soğuk kanka şu aralar ışıklar açık 24° kapalı 19 civarı. Nem benim bu aralar 45 civarı ama senin bitkilerinin durumuna göre değişir! Forumda bitkinin dönemine göre nem dereceleri var kardeşim. Forumda biraz vakit geçirmeni tavsiye ederim...
Senin kullandığın LED kaç watt kanka?
Bendeki full spectrum
iki modu var üzerinde Mavi-Veg ve beyaz-bloom modu
Kankam ışıklar aynı büyük ihtimalde aynı bölgede yaşıyoruz Dereceler bendede aynı ( denize nazır bir bölgedeyiz.. kabin içinde benimkilerde 70 cm de tutuyorum mesafeyi. kanka formun içinden geçiyorum. ama ilk büyüme evresinde büyütemiyorum kafayı yiyecem. ışığı büyük ihtimal aynı yerden aldık. benimkide 2 mod 900w senin gibi. Şuan 1 hafta 10 günlükler kanka ilk başta hangi mesafede büyüttün. bide vantilatör kullanmıyormusun @Cengoxl

Son düzenleme:

Çayylaak

Yeni üye
Sen sanmıyor olabilirsin ama biz oturduk ve hesapladık kardeşim her biri 300 watt ve duvardan 280 watt emikliyor yani 860 civarı çekiyor! Umarım yeterli olmuştur senin için? Evde başka birşey çalışmıyor bu sistem haricinde ve elektrik faturası 300 TL. Buzdolabı bile çalışmıyor devre dışı ordan sen bir hesap yap istersen...
Dostum (800 wat hps ampül fanlar dışında hiçbir şey çalışmıyor, 470 lira fatura

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ***** ********** ** ***** ********* hahahaha ***** ****** **** ****** ***** **
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    **** ***** ***** ******** ****** *** hahahaha****
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* **** **** ******** ********** ******
    ********* hahahaha ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ***** ***** *** **** **
    ** hahahaha** ***** ***** ******* **** ** ****** ****** **