Lemon oq kush boy sıkıntısı

Aceigrower3

Yeni üye
Selam brolar,

2 adet lemon og kush 12 şubatta suya atıp doğal eriyen saksıya alındıktan sonra 14 şubatta topraktan çıktı,
2 gün sonra buyuk saksıya aldım alırken bi kısmını yırttım bi kısmı toprakta kaldı,
4 gün sensi grow coco a b (1 litreye 0,06 civari) 0,50 ml verildi
6 gün aynı şekilde verildi,
8gün b52 1 litre 1 ml verildi,
10 gün gübre vermenin yanlış olduğu anlaşıldığından boş sulama yapıldı
12 gün boş sulama yapıldı
14 gün calmag xtra verildi (1ltre 1ml)
17 gün b52 (2 litre 1ml, 1 ml yarasa gübresi verildi)

havalandırma
başlarda havalandırma nem yükselince ve sıcaklık yükselince çalıştı
son 4 5 gündür full çalışıyor.
pervane hep ful çalıştı
pervane tepelerıne vuruyordu bugun aşağı indirdim

nem
başlarda 80-90 sonradan 60 -80
lamba
elimde 2 adet lamba var biri 400w hps çift spektrum
diğeri 400w mh

ilk 10 gün hps kullandım sonra mh lamba çalıştı sonrasında mh lamba kullanıyorum
başlarda 23 1 sonradan 21 3 son 2 gündür 20 4 yapıyorum zamanlamayı

bitkinin birine lst uyguladım biri kafasına göre

şimdi sorum şu bitkim uzamıyor?

Yada ben mi telaşlanıyorum?

14.gün (lst yapılan bitki 11 12cm- digeri 10 cm)
16. gün

17.gün

19.gün ikinci bitkiye de lst yapildi

Son düzenleme:

Bluesmoke

Kıdemli Üye
bahçeye 2 adet auto tohum atacağım fındık agacının arasına boyu fazla uzar mı egıtım vermeye ıhtıyac olur mu ?
İlk olarak Sativa mı indica mı ekeceksin
Sativalar daha çok boya gitmeye meyillidir lakin indica geniş ama kısa olur sativa kadar boya gitmez. Auto da eğitim vermek için çok daha bilgi sahibi olmalısın çünkü Autoda veg(gelişim) dönemi 1, - 1,5 aydır bu yüzden yapacağın hata sana geri döner veya eğitimin yarıda kalır fakat photo bir bitkin olsa böyle bir sıkıntın olmaz istediğin boyda, istediğin uzunlukta ve istediğin kadar ana dal elde edebilirsin.

Aceigrower3

Yeni üye
Benim tam 19 günde çiçeklenme belirtisi yok sansima
Ama yaprak çıkarma kaygısı çok fazla boya gitmiyor ama olabildiğine yaprak dal çıkartma sevdası var

Sırf-Tohum

Yeni üye
Dostum ciskrtsin. O yapraklar hep somek olabilir. Benim.bitkilerim boya da gitmedi yaprakta cikartmafi. 18. Gunde bide pistullendi. Ne bok yicemi şaşırdım. 3 bitkiden 1 i normal gorunuyir. Oda somekler diserse normal :)
Benim tam 19 günde çiçeklenme belirtisi yok sansima
Ama yaprak çıkarma kaygısı çok fazla boya gitmiyor ama olabildiğine yaprak dal çıkartma sevdası var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ******* ** **** hahahaha ******* ***** ****** * * ******* * ********* ****** ********** ****** ****** ****** ****** ****** ** *** * **** **
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ******* **** hahahaha ***** ****** ** ****** ****
  • deyorke deyorke:
    *** ******* ****** * ** *** ** hahahaha ******* ******* ** **** hahahaha ******* ***** ****** * * ******* * ********* ****** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha **** ****** ****** ***** ******* ******* *** ***** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ** ****** ***** ********** *** ******* ********** ***** **** ****** ******** ********* ****** **** ****** hahahaha* ****** ******** ****** ****** **** *** ******* ****** * ** *** ** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ** ******* ***** ******* **** ***** **** **** ***** *** ********** ***** ****** ***** *********
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ****** **** ***** ********* **** ** ** ** ****** ***** ********** *** ******* ********** ***** **** ****** ******** ********* ****** **** ****** hahahaha* ****** ******** ****** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** ******* *** hahahaha*** hahahaha* *** ********
  • deyorke deyorke:
    ***** ******* **** ***** ******* *** hahahaha*** hahahaha* *** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******* ****** * ** *** ** ********** ****** ***** ******* *** ***** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** ********* ****** ** ******** ** *** **** ********* ****** ***** ********** ******** **** ********** ***** ****** ***** ******* *** ***** **** *****
  • deyorke deyorke:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** ****** **** ******** ****** ** ****** hahahaha ***** ** **** hahahaha*** ***** **** ********** ****** ***** ******** *** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha ****** ****** ******** hahahaha hahahaha ** **** hahahaha ********** ** ****** **** ********* ***** ******* ** ** ********
    +1
  • elchavoo elchavoo:
    ******* ***** ***** hahahaha **** ****** ** ****** hahahaha*********
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
  • elchavoo elchavoo:
    ** **** ***** ***** ******* ****** ****** ***** ******* ********** *** **** **** ** ****** ****
  • deyorke deyorke:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******** ******* ********* **** ****** ******* ***** ***** ******* ******* ***** ***
  • elchavoo elchavoo:
    ****** ******* ******* ****** ********* ****** ********* ****** ** ****** hahahaha **** **** ****** ** **** ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* **** ** ***** ****** *** hahahaha
  • elchavoo elchavoo:
    ********* hahahaha* *** ***** ***** ********
  • deyorke deyorke:
    ***** ** *** *** ***** ****** **** hahahaha* ******* ******** ******** ******* ********* **** ****** ******* ***** ***** *******
    +1
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ***** hahahaha* ******* **** ** ***** ****** *** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ******* *** *** *** ***** *** ***** *****