Limon ile pH’ı düşürülmüş su bitkiye zarar verir mi ?

Hakan-Batur

Yeni üye
Merhaba dostlarım. Bugün başlamak istiyorum ancak elimde pH düşürücü sıvı yok. Tohumları limonla pH’ı düşürülmüş suda çatlatsam daha sonra bu suyla sulasam bir problem Yaşar mıyım ? Teşekkürler

canniko

Üye
agaclar.net'te araştırmıştım. limon ile ph dusurduklerinde genellikle bitki zarar görmüş. o nedenle ben ph düşürücü satın aldım. denerseniz lütfen sonuçları paylaşın, mutlu edersiniz

patriot37

Yeni üye
Bi su bardağının içine Ph si düşük su koy mesela 6.5 gibi ve suyun içine bi kapak okaijenli su koy eczaneden alabilirsin kesin patliyor ve okaijenli su cok iyi geliyor tohuma limonla kesinlikle yapma tohumların çöp olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
    S SuperKafa: ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** *********...