Limonex tohum

4krep212

Yeni üye
Arkadaşlar elinde limonex orjinal tohumu olanlar iletişime geçebilir mi veya nerden hangi güvenli siteden temin edebiliriz cevaplarinizi bekliyorum iyi akşamlar

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bu aralar bekletiyolar bide kushseeds iletişime geç onlar daha hızlı

S

silas

Guest
Sayinyöneticim ben şimdi sponsor sitede istedim fakat ödemesini yapamadım halen dönüşyapmadılar bu konuda yardımcı olurmusunuz
bende 1 hafta önce sipariş verdim kargo firmasını değiştirdiler salı günü herkesinkini göndereceklerini söylediler, ödeme bilgilerini, ne istediğini vesaire onları atman yeterli dönüş yapmazlar ama görürler

4krep212

Yeni üye
bende 1 hafta önce sipariş verdim kargo firmasını değiştirdiler salı günü herkesinkini göndereceklerini söylediler, ödeme bilgilerini, ne istediğini vesaire onları atman yeterli dönüş yapmazlar ama görürler
whatsapp yoluyla iletişimemigeçiyim ne istediğim ve ödeme için

ali09

Yeni üye
kankalar merhaba bende geçen hafta coffeshopseedden 30 tane tohum sipariş verdim bugün elime geçti ama gümrük tohumları ezmiş bundan ne çıkar ve asıl sorum sponsor siteler den tohum alsak kesin elime geçermi cevaplarsanız sevinirim

higthead

Jolly Green
kankalar merhaba bende geçen hafta coffeshopseedden 30 tane tohum sipariş verdim bugün elime geçti ama gümrük tohumları ezmiş bundan ne çıkar ve asıl sorum sponsor siteler den tohum alsak kesin elime geçermi cevaplarsanız sevinirim

Dostum yurtdışı tohum almak sıkıntılı diyoruz paranızı zamanınızı yazık etmeyin diyoruz tohumları ezip yollarlar diyoruz ama anlatamıyoruzzzz =)))
Dostum birşey çıkmaz tr yasalarında ülkeye dışarıdan tohum sokmak yasak.

sponsorlardan alışveriş yapabilirsin herkes ordan alışveriş yapıyor sorun yok dostum.

ali09

Yeni üye
kusra bakma kankam en son 2019 yazında gyo seed den almıştım bi 35 tane skunk#1 bunlarda sonuncusu acil tohum lazım ondan sordum emin olayım kesin elimize geçermi diye öte yandan coffeshopseed e yazdım tutanak ve ezilen tohumların fotosunu attım e mailden ama cevap felan yazmadılar heralde göndermiyecekler birdaha son olarak bunlar dediğim kızlarımın fotoları

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ****** ******** hahahaha********* ***** ********* **** ********** ***** ********* ***** ***** ******* ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** **** *** ***** hahahaha ****** hahahaha* *******
    ***** **** ******** ** *** hahahaha** *** * *** ** *** ********** ***** ****** ******** ******* ********* ****** ******** hahahaha****
    +1
    * ******* *** hahahaha*** ****** ******* **********
  • muadip muadip:
    +1
    * ***** ***** ****** ***** ** **** ******** ******** ***** ***** **** *** ****** ****** ****** ***
    hahahaha** ***** ******
    *** ** ***** ** ******* **** ****** ******* ******* ** ******** * ***** *** ********* **** **
    ***** ******** ***** ********* *** ******** ****** ********* ******* ****** ***** **
  • muadip muadip:
    **
    +1
  • Y Yer1n7kat6:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* ** hahahaha** **** ** ****** ******
    +2
    +1
    ****** ***** *** ****** ********** ***** *** ** ****** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    +1
    hahahaha***** ** ****** ****** ****** ********** ******* **** hahahaha* *** ***** ********* ****** ********* ******** *** ****** ****** hahahaha ** ********** **** ******** ******
    ****** ****** ****** ********* ********* hahahaha ****** **
    ****** ****** ***** **** ********* hahahaha ****** **** * ** ********** *****
    TabldotLife TabldotLife: ****** ****** ***** **** ********* hahahaha ****** **** * ** ********** *****