LSD nasıl kullanılır

lsd munschis

Yeni üye
Beyler şimdi lsd yi dil altında ne kadar tutucaz ayrıca dil altımızdan gelen tükürüğü yutmalımıyız yoksa ağızdan emilim olsun diye ağızda mı bekletmeliyiz

Kanka

Administrator
Yönetici
ben bazen damağıma yapıstırıyorum bazen dılıme alıyorum gezdırıyorum bı yarım saat 45 dk sonra suyla yutuyorum , yutmayınca sankı az etkılıyo gıbı gelıyo garantiliyim diyorum :D tukuruğunu yut kanka sorun olmaz

A Lone

Kıdemli Üye
ben bazen damağıma yapıstırıyorum bazen dılıme alıyorum gezdırıyorum bı yarım saat 45 dk sonra suyla yutuyorum , yutmayınca sankı az etkılıyo gıbı gelıyo garantiliyim diyorum :D tukuruğunu yut kanka sorun olmaz
Üstad acep bendemi sorun diyordum hep miktarı minik düşürdugumde hep az gelecek korkusuna kapiliyordum tekrar alıyordum . valla bilinç güvenimi tazeledin ayak üstü . allah ne muradin varsa versin . teşekkür ederim . sorun yokmuş bende . :) "lsd için demedim baska şeyler için dedim "

A Lone

Kıdemli Üye
Asit diğer adi çok büyük bir halisünojen çavdar mahmuzundan elde edilir . her ne kadar adi kötüler listesinde olsada küme baş ağrısının ataklarini durduran tek odur . lakin hiç bir devlet doktoru onermez . her zehir kararında kullanıldığında panzehirdir diyoruz . bilinç altın karışık ise sakin biri degil isen kesinlikle onermem . kullanmadim ama bizim bugdaylarda çok mahmuz çıkıyor nasıl elde ederim diye çok ararstirmistim . kimyaya istiyormuş yoksa mahmuz da alkolid fazla ve zehirli zaten kendisi de .

thescq

Üye
arkadaşlar saf lsd maalesef Türkiye'de yok denecek kadar az, piyasada satılan kimyasallara dikkat edin bir kaç saatlik zevk için kendinizi ve hayatınızı riske atmayın

Mertali54

Doktor
Asit diğer adi çok büyük bir halisünojen çavdar mahmuzundan elde edilir . her ne kadar adi kötüler listesinde olsada küme baş ağrısının ataklarini durduran tek odur . lakin hiç bir devlet doktoru onermez . her zehir kararında kullanıldığında panzehirdir diyoruz . bilinç altın karışık ise sakin biri degil isen kesinlikle onermem . kullanmadim ama bizim bugdaylarda çok mahmuz çıkıyor nasıl elde ederim diye çok ararstirmistim . kimyaya istiyormuş yoksa mahmuz da alkolid fazla ve zehirli zaten kendisi de .
Cevabın için çok teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • I isoT:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
  • T tayfurishere:
  • I isoT:
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** ***** ******* ********* ** ****** ***** ******* ****** ******* ***** *****
  • I isoT:
    ** *** hahahaha** **** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ********* ** ****** *****
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ** *** hahahaha* ***** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • G ghostt7:
    *** **** ***** hahahaha* ****** **** *** ****
  • G ghostt7:
    ***** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • G ghostt7:
    ***** ******* **** ******** ** ******** *
  • D despotdes:
    ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******
    D despotdes: ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******