LSD saklama koşulları?

kankalar selam!!

şimdi elinde 5-10 tane lsd var diyelim, onu da ayda bir kullansan 5-10 ay eder. şimdi ben normalde hep tek alırdım onu da karanlık bi mutfak dolabında saklardım, buzdolabında saklamanın maddenin etkisine zarar verdiğini duydum çünkü.

benim sorular şu knka; karanlık dolapta etkisi ne zaman düşmeye başlar, karanlık dolaptan daha korumalı bir çözüm var mı? aliminyuma falan sarmak mantıklı mı? yani ne kadar uzun süre dursa benim için o kadar iyi, buyrun tartışalım!

Minik şeffaf poşet + minik bir kutu + karanlık bir dolap + normal sıcaklık kafi abi, bu şekilde birkaç yıl potency düşmez. Benim tecrübelerim bu yönde daha doğrusu.
kanka eldivenle dokunmak lazım dalgaya değil mi? minik kırmızı klipsli şeffaf poşetin içine koyup, poşedi streçle sarıp, minik bir kutuya koysam yeterli galiba.

Bigbut

Müptezel
Kankalar streç film ile sarıp, buz dolabında saklamanı şiddetle öneririm.
Öyle parmağının değmesiyle bişey olmaz bu arada.

Ü

Üye silindi 24264

Guest
isik oldurur potency sini tablerin aliminyum o yuzden sarilir normalde eger strec koyarsan isik alicak tabler isik almadigindan ve cok sicak ortamlarda bulunmadigindan emin olmalisin

CahilKush

Doktor
Kanka aynen plastik hava ve ışık ile temasını kesebileceğin kağıt olmayan herşey ile dolapta uzun süre tutarsın.

Cashh

Doktor
Saydam streç ve alüminyum folyo ile sar nem almıyacak şekilde streç le alüminyum u da Işık geçirmez şekilde sar buzdolabı na koy zarar filan öyle bir şey söz konusu değil

Saydam streç ve alüminyum folyo ile sar nem almıyacak şekilde streç le alüminyum u da Işık geçirmez şekilde sar buzdolabı na koy zarar filan öyle bir şey söz konusu değil
Kankalar streç film ile sarıp, buz dolabında saklamanı şiddetle öneririm.
Öyle parmağının değmesiyle bişey olmaz bu arada.
hocam ben bi yerde buzdolabında saklarsak içindeki madde yayılıyor falan tarzında bir şey okudum. zararlı ve olumsuz bir şeydi ama, hatta bir çok kişi de onaylamıştı.

Cashh

Doktor
hocam ben bi yerde buzdolabında saklarsak içindeki madde yayılıyor falan tarzında bir şey okudum. zararlı ve olumsuz bir şeydi ama, hatta bir çok kişi de onaylamıştı.
Söz konusu değil ben yıllardır öyle saklıyorum ve hatta dağıtıcılarda öyle saklar. Burada ana konu aslında karanlık değil nem kağıda nem ulaşmamalı bunun için en kolay doğru yol da streç filme hava almıyacak şekilde sarmak karanlık ve soğuk da artı koruyucu yıllarca bu şekilde saklaman mümkün. Drop ta aynı şekilde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* hahahaha*** ***** **** **** ********** ****** ****** hahahaha** *** ********* hahahaha* hahahaha * ******
    **** ***** * ********* **** ******** **** **
    +1
    ***** ****** *** ** ******* ******* ****** **** **** *** **** *** *** ******* hahahahahahahaha*** ******* ********** *** ******* **
  • lavrens lavrens:
    ********** ******** ***** ***** ****** ******* ****** ***** **** * **** ******* ******* ******** ********* hahahaha*** ***** **
    +1
  • K kujo07:
    ***** ***** ****** ***** * ********* **** ******** **** **
    +1
    hahahahahahahaha*** ***** hahahahahahahaha ****** hahahaha** **** ** ******* **
    +2
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* hahahaha** ***** *********
    *** ********* ****** ******** ******** ***** hahahahahahahaha******* ***** hahahahahahahaha ****** hahahaha** **** ** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ********** ***** hahahaha* hahahaha** *** ***** hahahaha hahahaha
    +1
    ******** ******** ****** ****** ***** ****** ***** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ** *****
  • K kujo07:
    ********** **** ****** hahahaha** **** **** ***** *** ** ***** ******** ****** *** hahahaha **** ******** ******** ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******** ******** ***** hahahaha *********
    ***** *** ******** hahahaha**** **** **********
    ***** ***** *** * ** ******** ***** **** hahahaha ******** ********** ***** hahahaha* **** ********* hahahaha ****** ***** ******* *** hahahaha* ********** ***** hahahaha* hahahaha** *** ***** hahahaha hahahaha
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** ** ****** ***** *** ****** hahahaha***** **** ****** hahahaha** **** **** ***** *** ** ***** ******** ****** *** hahahaha **** ******** ******** ** ******* hahahaha
  • K kujo07:
    ***** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** **** **** ********* *** ****** *** ***** **** ********* *** *** **** **** ** ****** ******* ** ** ****** ****** ******** *** ***** ** ***** **** *******
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    **** ** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    TabldotLife TabldotLife: * ********** ****** **** ****** **** ********* *****