lsd sonrası mantar toleransı etkiler mi? [TRİP RAPORU EKLENDİ]

acidenjoyer

Yeni üye
Merhabalar, yarın 250 ug lsd yapacağım. Bundan yaklaşık 1 hafta sonra mantar yapacağım. Lsd 1 hafta sonra yapacağım mantarın toleransını etkiler mi? Teşekkürler şimdiden.

Avare

Doktor
Kanka ikisi de hem benzer hemde ayrı şeyler tavsiyem iki hafta ara vermen yönünde en azından toleransı sıfırlamış olursun. Mantarı tam güç kullanmış olursun.

Nemesis4

Kıdemli Üye
15 gun tolerans gosterıyor kanka bileşik yapıları cok benzer lsd ve mantarın etkı cok olmaz minımum 10 gun bekle bu süre zarfında etli sütlü ürünlerden uzak dur mental olarak kendını hazırla ye gıtsın limon tek yap aç karnına ol sımdıden mutlu trıpler dostum

Merhabalar, yarın 250 ug lsd yapacağım. Bundan yaklaşık 1 hafta sonra mantar yapacağım. Lsd 1 hafta sonra yapacağım mantarın toleransını etkiler mi? Teşekkürler şimdiden.

LSD nedir?

Çavdar mahmuzunda bulunan ergotamin sentezinin sonucudur.

Peki Çavdar mahmuzu nedir?

Çavdar ve benzeri tahıllarda parazit olarak yaşayan bir mantar türüdür.

Sonuç olarak LSD, tek başına tüketilmesi müthiş derecede tehlikeli olan bir mantar türünü, güvenli hale getiren sentezin sonucudur. Bu durumda LSD sonrası araya tölerans süresi koymamak, çalışmamasına sebep olabilir.

Hem tölerans açısından, hem de yaşayacağın trip açısından 15 gün zaman tanımak bu durumda çok daha sağlıklı olur. "Ya ben bekleyemiyorum" dersen elbette tüketebilirsin. Peki çalışır mı? Muamma. Piyasada şuan çok nadiren orijinal LSD bulunduğundan çalışma olasılığı da yüksek.

Gerçi popülasyon da orijinal LSD'den değil "Yeni dönem ex" adını verdiğim, mahalle kültürüne kadar düşmüş LSD olmayan LSD'den yana. 2-cb'leri nbom'ları millet LSD diye tüketip, salt bilgiye inanmıyor, hayranlık uyandırıcı bir cehalet gerçekten.

Gönlünce olsun dostum. Bol şans.

bende en az 10 gun 2 hafta beklerdım . hemde vucudu dınlendırırdım muhakkak etkıleme suresı toleransı degısken tabıkı. hayırlı ucuslar dostum

zabumafu

Yeni üye
Dostlar merhaba iyi günler herkese, mantarı her yerde aradım fakat bulamadım yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı acaba?

Yeri geliyor düzenli olarak tükettiğim haftalar oluyor. Bence kişinin lsd etkisi üzerinde tek başına kalıp kendisini tanıması da lazım.
Eskiden 220 ug aldığımda nasıl zihinsel ataklar ve problemler yaşadığımı ben biliyorum. Şu anda 2 x 220 ug de günlük hayatıma devam edebilirim. Tabi peşi sıra kullanımlarda etkilerde azalma söz konusu ama kişi en iyi toleransı kendine kendi verir diye düşünüyorum. Nasıl mutlu olacaksan öyle yap gitsin bana kalırsa renklerin bol olsun

acidenjoyer

Yeni üye
Arkadaşlar trip raporu ekleyeyim size. Öncelikle Polonya'da öğrenciyim. Burdaki ilk LSD deneyimim oldu. Türkiye'de denediklerimden kat ve kat güçlü bi LSD'ydi ve 250 ug'ydi. Türkiye'de 2-3 defa 450 ug deneyimim olmuştu ama belliki vendor abartmasıymış 450 ug çünkü burdaki 250 ug cidden şu ana kadar gördüğüm en güçlü halüsinasyonları yaşattı.

Tabları yaladık bi yarım saat sonra da dışarda gezelim dedik. Avrupa'nın klasik eski mimarili sokakları arasında 1-1.5 saat kadar yürüdük. E tabi zaman geçtikçe halüsinasyonlar git gide artmaya başladı ve biz de eve dönmeye karar verdik. Tam zamanında dönmüşüz çünkü o kadar yoğun halüsinasyonlar görüyoduk ki belki de evi bile bulamayabilirdik. Eve geldik az biraz cigaramız vardı içtik. Bilenler bilir lsd + cigara tehlikelidir, halüsinasyonları inanılmaz derecede arttırır, bad trip'e sokabilir, kendi kontrolünüzü daha zor tutarsınız falan filan ama ben keyif alıyorum lsd + cigara kombosundan. Neyse açtım youtubedan adult swim off the air tripten tribe sokuyorum kendimi. (İzlemeyen varsa öneririm.) Her videosundan ayrı keyif aldım. Bi kaç saat bilgisayarda takıldım sonra zaten yavaş yavaş azalmaya başladı ve trip bitti. Yine çok eğlendiğim bi trip oldu benim için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** **** ******* hahahaha ***** ******* *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ****** * * **** ********* ***** hahahaha***
  • Ceess Ceess:
    **** ********* ****** ***** ********* ** ***** ****** ******* ********* ******* ********* ****** ******** ***** ** ***** ***** ******* **** ***** ********* ********** ******** *******
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
    ********* ******* ****** ***** **
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** ******* ********* ********* *** ***** ********* ******* hahahaha**** ******* ******* ****** ********** **** ***** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ******* ********* ***** **** ****** **** ***** ******* ******* **
  • Ceess Ceess:
    **** *** *** ******* **** *** ********* *** ********* ********* ********** ***** ********* hahahaha* ***
  • Ceess Ceess:
    ********* ****** ***** ********** ******* ****** *** ****** *** ******** ********
    **** ******* ****** ********** ******* ******** hahahaha *** * ** ***** ******** ******* ********* ********** ******** ********* ***** ******* ********* ****** ***** *** ******** ******* ***** ********* ****** ********
  • Ceess Ceess:
    **** ********** ****** **** ********* ** ********** ****** ********* ** ******* ********* ***** hahahaha *** hahahaha****** ** ******** ** ** *** *** ******** ******* ******
    ****** ***** ** *** **** ********** **** ***** hahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Ceess Ceess:
    **** ****** hahahaha**** ******* ********** ******* **** *** ******** ** ***** ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ***** ******* ****** hahahaha hahahaha**
    ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** ******** ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    ******** ******* ** ******** *** *** ********* hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ****** **** ********** ******* *** ******* ******* ***** ********** ******** ******** ******* ******** ******* ******* ** hahahaha* ******** **** **** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ****** ****** ******** ********* hahahaha** **** ****** ****** ****** ****** **********
    **** **** *** ****** ****** ******* **** ****** ******* *** ***** *** ********** *** ******* *** ******** ********* ******** ********* ******** *** ******** ******** *** **** ******** ********* hahahaha ******** hahahaha** ******
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** ********* ******* ********* **** ***