LSD tecrübesi olanlar bakabilir mi?

Adana_haze

Yeni üye
Selam arkadaşlar. Yarın bir arkadaşımla birlikte çok güzel ve sakin bir ormanda lsd yapıştıracağız. İkimiz de ilk defa kullanacağız sayılır. Size birkaç sorum olacak:

1- Esrar sizce ne sıklıkla ve hangi zamanlarda içilmeli? Ben başlarken ortasında ve en son diye düşündüm.
2- Yiyecek olarak meyve götürmeyi düşündük, sizce ne kadar iyi olur? Veren kişi iyi gider dedi ama bilemedik :)
3- Göl kenarında olacağızve yanımıza deniz şortu da alacağız, sizce göle girsek kafamızı açar mı ya da ne gibi etkisi olur? Yüzme olarak olmasa da ufaktan vücudu sokarız diye düşündük.
4- Saat sabah 10 gibi yapıştıracağız, kafası 12 gibi iyice gelmiş olacak büyük ihtimal, sıcak ne kadar çarpar ya da rahatsız eder? Yürüyüş yapmak isteriz diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi en sıcak saatlere denk gelecek. Birkaç saat daha geç yapıştırmak daha mı iyi olur?
5- Yiyecek olarak ne alınabilir? Cips çikolata iyi gider diyor arkadaşım ama ben pek iyi gideceğini sanmıyorum.

Bilgisi/tecrübesi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Trellion

Kıdemli Üye
Selam dostum

1- yanında 3.kişi güvenebileceğiniz yakın arkadaşınız olması şart herhangi bir olası durum için size sahip çıkması için, her an herşey olabilir biliyorsun :)

2- gezine gezine sigaranı içebilirsin zamanı yok keyfine göre, ben tercih etmiyorum ama sadece sonda içiyorum

3-denize göle suya vs girme boğulabilirsin bu çok ciddi! :D

4 - sabah 10 gibi güzel saat amma kaç saat süreceği ne kadar sizi götüreceği microgramına bağlı, elinizdeki kaç mg?
300 ise 2ye bölün 150 150 yapın veya elinizde ne varsa yarımşar yarımşar yapın ki kafasını anlayın işte :D
- öğlen saati sıcağı çok çarpar bu yüzden gölgelik ağaçlık bi alanınız kesinlikle olsun, orman ve sahil beraber olursa o tarz bişeyler tadından yenmez amma gece ormanda kalmayın sakın çıkamazsınız demedi deme :D

5- yiyecek olarak sulu ve doğal besleyici şeyler alın yanınıza portakal efsane gidiyor tabi bulabilir misin bilmiyorum keza elma sulu sulu bak canım çekti şimdi :D genel olarak meyve iyi gidiyor

Dönüşte de aracı kullanan biri olması lazım acd liyken yüksekken veya düşüşte Farketmez araç kullanmayın pls :)

Ademdayi01

Yeni üye
kesinlikle adana sıcağında göl kenarında kullanmayın, insan sadece cigara içince bile nefessiz kalıyor orda. İlla yapacaksanız daha güvenli kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir yerde yapın adanadaki göl kenarı biraz sıkıntı o kafayla saçma sapan biri gelir tripten tribe sokar sizi. Güzel sahili olan ormanlık ve tehlikesi olmayan bir yerde yapın. Cigara hazırda olsun sarmakla falan uğraşamazsınız. Gece 3 4gibi yapın ki gün doğumuyla başlar en güzel saatlerde yüksek olursunuz. Öğlen sıcağında çekilcek şey değil. Yanınızda meyveden hariç bol su, kesinlikle yiyecek ve karın doyurabilecek bir şeyler alın çünkü acıkırsanız yemek arayışına girmeyin o an herhangi bir şeyi çözüme ulaştırmak çok zor çünkü, aç kalırsınız. Yani kısacası her şey elinizin altında, her yer güvenli, iklim uygun ve yanınızda samimi olduğunuz arkadaşlar olsun ki size sadece yayılıp oturup keyif yapması kalsın. Şunu da söylemek isterim kendinizi daima motive edin çünkü bu madde sürekli ikileme sürükler sizi, şöyle mi olsaydı böyle mi olsaydı diye ve siz daima iyi olana odaklanın evreni izleyin anın keyfini yaşayın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********