LSD Test Sonucu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31432
  • Başlangıç tarihi

Avare

Doktor
Kanka bir de test ettiğin pul ziyan mı oluyor? Ne renk sonuç vermesi lazım anlatır mısın biraz detaya girerek

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka bir de test ettiğin pul ziyan mı oluyor? Ne renk sonuç vermesi lazım anlatır mısın biraz detaya girerek
Kanka evet pul ziyan oluyor. Daha kucuk parcalar da kullananlar var ama ben cok ugrasmak istemedigim icin ve testten olabildigince fazla verim almak icin 4 test var diye 4 parcaya boldum direkt. Alman gereken renkler teste ve test ettigin maddeye gore degisecektir. LSD olup olmadigini anlamak icin ehrlich ve hofmann testlerini kullaniyorum. Eger renkler fotograflardaki gibi cikmazsa o pulda LSD yok demektir. Marquis ve froehde testleri de icinde baska bir sey var mi yok mu diye test etmek icin. Icinde baska bir sey yoksa ve pulun icinde LSD varsa renk degisimi olmaz, sadece kagit kararir. Testlere gore renk degisim tablosunu aksama atarim.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Test kitini nereden aldın soldakiler test yapmak için kullandığin şeyler midir?
Kanka tabagin ustunde 4 farkli testin kristalleri var. Bu testler ya kristal ya da sivi halde oluyor. Onlari pulun ya da neyi test ediyorsan onun uzerine damlatiyorsun ve 1-3 dakika icinde renk degistiriyor, hangi madde olduguna gore renk degistiriyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********