Lst eğitim

@mami10_ knka dediğini yaptım 10,15 delik açtım saksıya yanlardan birde eğitim verdim bitkim auto olduğu için topping yapmak istemedim bugün kabine USB fan koyucam bir kaç gündür uğraşamadım 6lı priz almam gerekiyordu toprak da kurumuyor haliyle tekrardan buraya yapınca atarım

mami10_

Doktor
@mami10_ knka dediğini yaptım 10,15 delik açtım saksıya yanlardan birde eğitim verdim bitkim auto olduğu için topping yapmak istemedim bugün kabine USB fan koyucam bir kaç gündür uğraşamadım 6lı priz almam gerekiyordu toprak da kurumuyor haliyle tekrardan buraya yapınca atarım
Eline sağlık kanka, yalniz baya bir delik aç ben photo bitki yetiştirirken plastik saksı kullanırım dikey büyüklüğü fazla olduğu için, benim saksıda her taraf delik deşik, toprak iyi nefes alsın diye, yalnız fazla delik açtığın zaman sulamanı yedire yedire yapman lazım ki deliklerden akmasın, 30 litrelik saksıyı 15 20 dakikaya suluyorum ben
Toppinge gerek yok bitki zaten yeni stresten çıkmış

Eline sağlık kanka, yalniz baya bir delik aç ben photo bitki yetiştirirken plastik saksı kullanırım dikey büyüklüğü fazla olduğu için, benim saksıda her taraf delik deşik, toprak iyi nefes alsın diye, yalnız fazla delik açtığın zaman sulamanı yedire yedire yapman lazım ki deliklerden akmasın, 30 litrelik saksıyı 15 20 dakikaya suluyorum ben
Toppinge gerek yok bitki zaten yeni stresten çıkmış
bir 10 tane daha açayım o zaman knka akşama doğru fotolarını atıcam buraya

Lowmembers

Müptezel
Tammdır brom bu kök çürümesi sorunu için başka ne yapabilirim alt taraftaki yapraklar hala sarkık durumda
Bisey yaoamazsin. Bir daha curutmemek ve yakmamak icin cabaliycan. Cabalama demeyelim de. Fazla kurcalamican kanka. Cok yakindan verme. Suan tek basina 150w cob daha sana bu 2 3 ufak saksiya uzun bir sure yetecektir. Kabin isisni bu kdar oynatmamalisin. 2 gun 33 34 u görüpte sonra 25 i gormemeli. Bitkinin biyolojik saati qllak bullak oluyor. Stresin bini bir para grow isjnde. Bir stres digerini. 2 stres hezimeti getiriyor ^^ bu işte en basit ama etkili 1. Kural. Herseyin fazlasi zarar. Azı ise makul ^^ az baslayacan ac kalinca doyurursun da mide fesati gecirirse basina is alirsin yorulursub. Bitki saksida iken saksilar delinmez. Bir daha plastik saksi kullqnqcqgin zaman once şaksını del sonra doldur. Doldurulmuş saksıya boyle mudahaleler yanlislikla buyuk sonuclar doğurabilir. Eline saglik gereken herseyi de tamamlama çaban var jyi growlar emek veren heinsan karşılığını alacaktır.

mami10_

Doktor
Tammdır brom bu kök çürümesi sorunu için başka ne yapabilirim alt taraftaki yapraklar hala sarkık durumda
Kanka senin bitkide kök sorunları başlamı demişdim, kök çürümemiş daha çürüse eger bitki çoktan mefta olmuştu, sararan, çürüyen yapraklar düzelmez ister besin eksikliğinden kaynaklanan olsun isterse de kök sorunlarından
Sulamanıntoprak kurumadan yapma ve aşıro sulama yapma bidaha böyle sorunlar olmaz

Sağol değerli yorumun için brom,bu ilk indoor deneyimim ve ilk auto ile başlamakla hata yaptım sonradan öğrendim ama tecrübe oldu.cob led ısıyı bir anda arttırdı aklıma gelmezdi bu kadar olacağı.Dedikleriniz kulağıma küpe oldu elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışacam

Kanka senin bitkide kök sorunları başlamı demişdim, kök çürümemiş daha çürüse eger bitki çoktan mefta olmuştu, sararan, çürüyen yapraklar düzelmez ister besin eksikliğinden kaynaklanan olsun isterse de kök sorunlarından
Sulamanıntoprak kurumadan yapma ve aşıro sulama yapma bidaha böyle sorunlar olmaz
Tammdır knkam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********