LST nasıl yapılır Lst özellikle autolarda auto bakıyosan gel

Selam knkalar bilmem kaç growdur uyguladığım lst den çok mennunum sizlere yapabildiğim kadarını tarif etmeye çalışacağım
Uygulamaktan çekinmeyin .Sahip olduğunuz güc damarlarınızdaki asil kanda mevcud.

Bitkinde kabinde herşey normal ise tohumunu filizlendirip saksıya yada bardakda başı çıkmış tohum düşmüş şekilde ise 1. gündür growda ışığını açtıysan.
Artık o kadına narin davranmalısın , nemini 90 üzeri tut 7. günlükken hafif hafif kabini günlük açtığını düşünelim ortadan bitkiyi esneteceksin kelleyi geriye yatıracaksın.
Merak etme nedemek istediğimi sana resim ile gösterteceğim . Emek verirsen Yeşillik verir. ,

IMG-1469.jpg

Değerli içici knkam bu eğitimi verirsen bitkinden güzel verim alırsın alt nutların dal olur kelle olur . lst yi sağlam verirsen bitkinde lolipop eğitimine gerek kalmaz .
Bitkin strese girmez her sulama sonrası lst kontrol yapar başında ilgilenirsen bitkiyle nasıl büyüdüğüne şaşırırsın gelişim hiç durmaz çünkü lst de .
Öncelikle saksını 2 taraftan del knka bir taraf ile resimdeki gibi kökü sabitle . Diğer tarafla en üst nudlenin 1 altına geçir ilmiği ve bük bu ara diğer elinle parmağınla yumuşatacaksın kırmak sana bu evrede zarar verir knka ilerde ama kırdığını düşünelim bu bitkinin bir dalını jilet ile hafif keserek kontrollü ayırdım mükemmel çimlendi dal bu bitki şuan 26 günde . Bu grow un günlüğünü sizle paylaşacağım bakalım ne gelecek bu bitkiden hasat :) diyip diğer resime geçiyorum
IMG-1465.jpg

Resme bak knka ne var incele . Mantık bitkiyi evirip çevirmek knka kelleyi yatırdığın yerde toprağa bakan alt nud varsa onlar uzadıkça elinle çevireceksin knka
bu evrede fan yapraklarına vs vs muhtaçsn knka budamayacaksın ip atıp sabitleyeceksin bir nud u kapatıyorsa bile bu evre an serisi 3 lü kök gübresini kullan knka bitkin öyle bir yeşillenirki :) biraz ilerleyelim
IMG-1854.jpg

26. günde knka 3.5 lt saksı :) stressiz ter temiz daha çok budandı :) şimdi gelelim dalı yardım dediğim kısma :)
lst ile o dalı toprağa değdirdim ayırmadım gayet dipten sağlıklı döndü lst ipini sabitleyip jilet ile en gergin noktasına tek hafif derin çizik attım ve attığım çizikten çok hafif daha fazla ayrıldı istediğim oldu ve yara badı ile kapattım bıraktım bir sonraki gün en ald nudların boy attığına şahit oldum daldaki :) ve kellenin kalınlığı gibi kalın oldu dal .
IMG-1856.jpg

Sömekte nasıl görünecek acaba :) grow günlüğümü yorum olarak bıraksam takip edermisin :)
Bu ara bu eğitimi bu forumda @MalrukLord kankam sayesinde 3 yıl önce öğrendim büyük bir sabırla tarif etti neler yapıp nasıl davranmam gerektiğini teşekkürlerimi borç bilirim :))

Kanka guzel anlatim eline emegine saglik lst ti bos sulama gununde sulamadan once yapip revive ile desteklemeyi dusunuyorun daha iyi olur mu sence
hiç fark etmez knka lst de gelişimin durduğuna hiç şahit olmadım revive verme bence ona bağşıklılık kazanmasın revive hastalık haşere fluss sonrası vs vs lerde genelde kullanılır sensivty vere bilirsin ama an serisinden her sulamada 1 ml kullanıyorum :) lst sonrası bitkin atak geçirir knka verdiğin sitres bitkinin hoşuna gider daha hızlı büyür. lst ana kelleyi sabitleyip eğdikten sonra kellenin karşıya duvara baktığını görürsün ama baya saksıya yakınlaştırıp güzel büküp eğmen lazım 6 saat sonra bak kelleye tepeye dikmiştir kendini bu bitkin atakda demek kök ilerliyor :)

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **