Lyrica Denetim Soru ?

Azer

Üye
Denetim gören arkadaşlarım çıkmaz diyor fakat bilgisi olan varmı idrar vereceğim kafamızı kurtarmak için mecbur cigara içemicez lilika var elimde baya idrarda çıkarmı bilgisi olan varmı çoğu kişi çıkmaz diyo

Ü

Üye silindi 31738

Guest
azer kardeşim selamlar lirica kanında çıksada hiçbirşey olmaz eczanede satılan reçeteli bir ilaç ki kanda farklı testlerde cıkar senın testınde cıkacagını sanmam gorkmana gerek yok cigara içmediysen 3 hafta

Azer

Üye
azer kardeşim selamlar lirica kanında çıksada hiçbirşey olmaz eczanede satılan reçeteli bir ilaç ki kanda farklı testlerde cıkar senın testınde cıkacagını sanmam gorkmana gerek yok cigara içmediysen 3 hafta
idrar veriliyor banada öyle dendi bana yapılacak testte çıkmayacağını söylüyolar ama emin değilim

Moonwalker

Yeni üye
Sıkıntı olmaz bende denetimdeyim ağrı kesici olarak çıkar en fazla birşey demezler supriz idrar yapiyolar haberin olsun ummadığın anda idrara cagirabilirlecagirabilirler

Moonwalker

Yeni üye
Hastane sureciyken lilikali veriyordum idrarı ondan sknti yok yeterli cigara ex met felan içme ictiysende bı 10 gün fln anca temizlerken

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Neden lyrica onu içeceğine çak 800mg veya 1000 mg akineton bak hazinli geceler sonra hayatı sorgula. :D

(ben neden yaşıyorum sorgulaması yaşadım gerek yok bence böyle şeylere) uzak durulması gereken şeyler.

Moonwalker

Yeni üye
kanka bu sürpriz idrar ,idrar süreci bittikten kaç hafta sonra oldu bi de istisnasız herkese yapıyolar

kanka bu sürpriz idrar ,idrar süreci bittikten kaç hafta sonra oldu bi de istisnasız herkese yapıyolar mı
Ya bireysel görüşmelerden sonra yolluyolar ya 2 3 seminerin kaldimi seminerden yolluyolar en baş bide en sonlarda bizim sinifta 12. Kişiden 5_6 tanesine yapıldı bizde bekliyoz herkese yapiyolar genelede

666

Yeni üye
Kanka 1 sene icinde ya bireysel gorusmeden sonra ya seminerden sonra yada herhangi sıradan bir gün telefonuna SMS atiyolar işte gel ds ye diye 24 saat içinde ver idrar diyo
Agalar benim telefon paramparca oldu haftalardir telefon kullanmiyorum eger cagirdiysalar su an bile bilmiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: **** ***** ******** **********