MİCRO GROW!! her yönleriyle...

oturanboga35

Müptezel
4 tane 40w torch ledin led kısımlarını cikarip kablolari bi panel uzerine monteleyerek yanlara dikine koy koliyi üzerine geçir oldu da bitti maşallah
Knk inan bu işlerden hiç anlamıyorum bütçeyi 500 daha arttırıp 3500 liraya marş hydro TS 600 almayı düşünüyorum 100 w.

Işık:Mars hydro ts600 100W
Kabin: büyük boy çöp kovası (120 lt)
Fan: ?
Buhar makinesi:?

Şuan kafama oturan kısımlar böyle. Sence bu ışık bana sorun yaratmadan tatmin edermi? Son olarak da o denli küçük bir sistemde sorunsuz işini dosdoğru yapacak kalitede ve nitelikde nem makinesi ile fan önerisi yapabilirmisin knk? ( Koku problemim Yok)

OttoMan347

√SEFİR√
Knk işte böyle buna benzer bir sistem toplamam gerekiyor küçük ama kaliteli bir sistem olsun kafam rahat olsun
Kanka alt kısmı bi sekilde yapman gerek benim kafam ve elim bu tarz şeyleri yapmaya yatkin bana kalsa bikac saate yapar tam takır hallederim onu becermen gerek. Koliye tam oturacak ebatta bı altlık yap yine bi kutudan keserek yapıştırarak, yaptığın altlığa 2 adet panel girecek sekilde yanlarina bi ayar vereceksin. 4 tane 40w beyaz torch ledin led kısımlarını cikarip panele monteleyerek panelleri yanlara sabitle. En son koliye pc fanindan ust kısma 2 adet fan alt kisma 1 adet fan delikleri yapıp fanları yapıştır. Blooma geçtiğin vakit sarı led gerekecek ya yanlara yeni panel yapacaksın yada onları söküp sarıları baglayacaksin. Ben olsam sari ayri beyaz ayri yapar sök tak yaparım gerektiğinde

OttoMan347

√SEFİR√
Nem için kutu içerisine islak havlu kullanırsın saksının yanlarina su dolu bardaklar koyarsin ışık suyu neme cevirecek zaten. Bide kolinin icerisine yansitici yapistirmak gerek

oturanboga35

Müptezel
Nem için kutu içerisine islak havlu kullanırsın saksının yanlarina su dolu bardaklar koyarsin ışık suyu neme cevirecek zaten. Bide kolinin icerisine yansitici yapistirmak gerek
Knkam
burada benim isteğim sistemi yapmış aslında. Ancak burada ışık ve fan ile ilgili teknik bilgileri İngilizcem olmadığı için anlayamadım bana şu fani kullan diyebilecegin bir fan var mı? Sistem zaten küçük olduğu için ucuza gelecek kullandığım malzemenin kalitesinden kısmak istemiyorum. Şu ışığı al şu fani al bu sisteme rahatlıkla yeter dersen sevinirim. Bütçem 3500 tl

OttoMan347

√SEFİR√
Knkam
burada benim isteğim sistemi yapmış aslında. Ancak burada ışık ve fan ile ilgili teknik bilgileri İngilizcem olmadığı için anlayamadım bana şu fani kullan diyebilecegin bir fan var mı? Sistem zaten küçük olduğu için ucuza gelecek kullandığım malzemenin kalitesinden kısmak istemiyorum. Şu ışığı al şu fani al bu sisteme rahatlıkla yeter dersen sevinirim. Bütçem 3500 tl
Kanka malesef ışık konusunda bilgisizim ben sadece torch, 400w hps, marshydro FC6500 ve 4800 ışıklarla tecrübe edindim lümen lux falan degerlerden anlamam bitkiden anlayıp ayarlarim güç ve mesafeleri. Benim kullandıklarım buna uymaz sadece torch olur micro growda benim yapacağım sete sana da kendi bildiğim yoldan tavsiye veririm

Setoo

Yeni üye
Torch ledin kapağını cikarip kullaniyoruz kanka. Kapak çıkınca icinde led var o ledi icinden sokebiliyoruz onu sokunce elinde ince bi led kaliyor onu kullanabiliriz
Çok güzel çok pratik bi sistem yapmışsın kankam gerçekten çok beğendim başarılı bişey olmuş eline koluna emeğine saglik bende böyle bı sistem yapip kendi içecegimi yapmalıyım dedim bu genetik ney mesela kanka onuda merak ettim

OttoMan347

√SEFİR√
Çok güzel çok pratik bi sistem yapmışsın kankam gerçekten çok beğendim başarılı bişey olmuş eline koluna emeğine saglik bende böyle bı sistem yapip kendi içecegimi yapmalıyım dedim bu genetik ney mesela kanka onuda merak ettim
Kanka bunu ben yapmadım ama yapmak istesem daha sağlamını yapabilirim :D her genetik olur bunda yeter ki veg süresini iyi ayarla kabına sığsın

Setoo

Yeni üye
Kanka bunu ben yapmadım ama yapmak istesem daha sağlamını yapabilirim :D her genetik olur bunda yeter ki veg süresini iyi ayarla kabına sığsın
Ben sen yaptn sandim kanka yukarıdaki yorumlarda vidyo fln diyince yaptığını attın sandım bu sistem de tepede ışık yok kanka yandan bitek ışık yeterli olurmu bu şekilde ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    ****** ********* **** ****** ****** ***** ** ***** ********** ****** ********* ***** ** hahahaha***
  • elonmusk elonmusk:
    hahahaha ********* ***** hahahaha ***
    +1
  • elonmusk elonmusk:
    *** hahahaha *** hahahaha* *****
    +1
  • K kujo07:
    ********* **
  • S Chat bot:
    hahahaha** *** ****** *** *****
    S Chat bot: hahahaha** *** ****** *** *****