Magic Mushrooms

asdasd123123

Yeni üye
Kankalar bu elemanları yetiştirmek istiyorum ama sporlarını nasıl bulucaz. Tohumdaki gibi gizli gönderi ile getirme şansımız var mı? Site adı vermek yasak bildiğim kadarıyla bilen arkadaşlar varsa pm atarsa sevinirim.

avallach

Yeni üye
Kanka darknette bulunuyomuş çok rahat ama normal internette bulabilir misin hiç bir fikrim yok

karlibas

Yeni üye
İnternetten rahatlıkla mantar yetiştirme kiti alabilirsin 50 euro civarı, yanlız gümrükte takılma riski nedir ,hangi site iyidir hiç bilemiyorum.

bokluderehaze

Yeni üye
Cvp: Magic Mushrooms

Kac yerde sordum bu mantar isini bi kisi adam gibi cevap veremedi memlekette mantar yetistirmeyi bilen yok Benim sorum nasil yetiştirileceği nasil kosullarda nerde bilgisi olan biri bu konuyu duzgunce anlatsa forum icin iyi olur @tohumsuzesrar

asdasd123123

Yeni üye

bokluderehaze' Alıntı:
Kac yerde sordum bu mantar isini bi kisi adam gibi cevap veremedi memlekette mantar yetistirmeyi bilen yok Benim sorum nasil yetiştirileceği nasil kosullarda nerde bilgisi olan biri bu konuyu duzgunce anlatsa forum icin iyi olur @tohumsuzesrar

Kanka yetiştirmek kolay sayılır youtube da bile bir sürü video var. Birazdan bir başlık daha açabilirim yetiştirme hakkında işine yarar okursun belki. Sorun şu ki spor yok. Eğer spor getirme hakkında bir bilgisi olan varsa lütfen iletitişme geçsin.

cnraydgn

Yeni üye
Kankalar kit işine girmeyin bunun için, bende spore arayışındayım, yaptığım araştırmalara ve aldığım duyumlara göre Kitler %90 elde patlıyormuş ve narkotik direk çöküyomuş. En güvenli hali print edilmiş folyo şeklinde satın almak. İrtibatta olduğum sayfalar var, bilgisi olan burdan bilgi paylaşımında bulunsun. ✌?

cannabisweed

Yeni üye

asdasd123123' Alıntı:
bokluderehaze' Alıntı:

Kanka yetiştirmek kolay sayılır youtube da bile bir sürü video var. Birazdan bir başlık daha açabilirim yetiştirme hakkında işine yarar okursun belki. Sorun şu ki spor yok. Eğer spor getirme hakkında bir bilgisi olan varsa lütfen iletitişme geçsin.

bırkac sıte gordum ama guvenılır mı orası sıkıntı sırıngası 15 euro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W WindySideTR:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ******* ** ****** ********* ***** ******* *** hahahaha****** **** ******* ******** ***** hahahaha ******** ******* *** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** *** **** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ****** ****** *** **** ******* ***** ********* ****** ** ********** ******** ******** hahahaha****
  • W WindySideTR:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** hahahaha***
  • W WindySideTR:
    W WindySideTR: ****** ********* ****** ***** ********** ****** ****** ******* ** *********