Magnum xxxl maliyet 250 TL :D iyi seyirler

Zipode

Yeni üye
Selam kankalar internette baya bi araştırdım magnum xxxl a 1750 civarı para istiyorlar bana da bunu almak bu kadar para vermek çok geldi basit bi reflektör aldım. lamba giriş Yeri için haricinde kendi çizdiğim ve magnum ile aynı ölçüde olan taslağı kestirip yaptırdım bana maliyeti 250 TL oldu bu çizimi

nasa

Doktor
Selam kankalar internette baya bi araştırdım magnum xxxl a 1750 civarı para istiyorlar bana da bunu almak bu kadar para vermek çok geldi basit bi reflektör aldım. lamba giriş Yeri için haricinde kendi çizdiğim ve magnum ile aynı ölçüde olan taslağı kestirip yaptırdım bana maliyeti 250 TL oldu bu çizimi

tebrik ederim ellerine sağlık iç tarafa daha çok yansıtması ve ışığı kırması için bir kaplama atarsan çok iyi olur tadından yenmez

Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka eline sağlık, adminlerle konusup bunu bir sekilde diğer kullanıcılara da ulastıralım sağdan dönsün :)
bu grow işi forumdaki kullanıcıların yaratıcılığını aşırı arttırdı :D
tekrar elıne saglık kankam

SercanOg

Yeni üye
Herhangi bi havalandirmacida yapar bunu kenarlari kenetli sac ver olcuyu heykelini yapio adamlar davlumbaz 25o tl ideal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *