Malum yaz geliyor sıcaklık hakkında

nkinnear

Yeni üye
Arkadaşlar malum yaz geliyor Ankara’da yaşıyorum growuma auto ile şimdi başlasam mayısa doğru bitiyor bu aylarda sıkıntı çeker miyim bunun önüne nasıl geçerim görüşleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok değerli kankalar

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka kendi kendini cevaplamassin zaten hps yerinen led kullanıp isini daha da kolaylastirabilirsin.Cok sicak ise klima şart cannabis icinse değerler max 28 30

Hondacivic

Yeni üye
Cvp: Malum yaz geliyor sıcaklık hakkında

Ripley' Alıntı:
Kanka kendi kendini cevaplamassin zaten hps yerinen led kullanıp isini daha da kolaylastirabilirsin.Cok sicak ise klima şart cannabis icinse değerler max 28 30

Peki hocam Cool Tube gibi yöntemler hakkında görüşleriniz nelerdir? :)

R

Ripley'sOG

Guest
Bahsettiği gibi çok cok sıcak olursa cooltube bile işlemez ki zaten ne diye hps alsınki led devam etmek mantıklı

Don PabLo

Yeni üye
Cvp: Malum yaz geliyor sıcaklık hakkında

Led Kullanmanı tavsiye ediyorum Ankara nın kışı kış yazı yaz ortam sıcaklığı için alternatiflerde düşünebilirsin ısıtıcı fanlar ve soğutucu fanlar gibi. 

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
    Mordecai Mordecai: ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha...