Mango içeceği

Bar

Kıdemli Üye
Selamün aleyküm dostlar mango içecekleri var hani soğuk çay. Bildiğiniz üzere mango sigaranın etkisini arttırıyor.
Bu icecekle beraber sigara içsek artar mı ki. Normal mango arttırıyor da normal mango bulmak burda zor o yüzden içeceğini alsak farkı var mıdır ?

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Su, şeker (S)* veya fruktoz-glukoz şurubu (F)*, asitliği düzenleyiciler (sitrik asit, sodyum sitrat), çay ekstraktı (%0,1), mango ve ananas suyu konsantreleri (meyve oranı en az % 0,2), aroma vericiler, antioksidan (askorbik asit). Koruyucu ve renklendirici içermez. Çaydan gelen kafein içerir.

İçeriğe baksana nasıl olsun? mango oranı %1 bile değil, gerçek mangoyu koklasan daha çok işe yarar :D

Bar

Kıdemli Üye
Su, şeker (S)* veya fruktoz-glukoz şurubu (F)*, asitliği düzenleyiciler (sitrik asit, sodyum sitrat), çay ekstraktı (%0,1), mango ve ananas suyu konsantreleri (meyve oranı en az % 0,2), aroma vericiler, antioksidan (askorbik asit). Koruyucu ve renklendirici içermez. Çaydan gelen kafein içerir.

İçeriğe baksana nasıl olsun? mango oranı %1 bile değil, gerçek mangoyu koklasan daha çok işe yarar :D
Hay ya :D

dacode

Yeni üye
Kanka ben 101 de fruit drops marka mango suyu buldum, civarımda ki bütün 101lerdeki meyve suyunu bitirdim istersen sende çevrende bak, kutusunun üzerinde en az %20 meyve yazıyor

Kanka

Administrator
Yönetici
kankalar konuyu şimdi gördüm meyve sularıyla ilgili okul için bi çalışmam var geniş bi araştıma yapıyorum , zararlarını uzun uzun anlatmıcam kullandıkları meyveler çürük şeker oranı kolayla kapışır falan meyveleri kendiniz sıkın hava almıcak şekilde kısa süre dolapta muhafaza edin bence

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Ewet meyve suları Tamamiyle toksit diye haberlede çıkmıştı . %100 olanlarını bilemem. Ama koruyucu madde varsa sıkıntı zaten.

Bar

Kıdemli Üye
Kanka bimlerde mango satılıyor diye duydum meyve suyunu değilde meyvesini bı bakmak lazım almak lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!