Mantar/Böceklenme

Entrikaci

Kıdemli Üye
Ustalar bi el atın size zahmet 3 gün önce sulamayı yapıp ve prizi ayarlamayı unutup ışığı açmadan evden çıktım ve az önce kabini açtığımda nemden kabin baya ıslanmıştı mantar ve böcekler için efsane bir ortam yaratmışım şu an da ceremesini çekiyorum böcekler içeride cirit atıyorlar ve bitki az önce sulama yapmama rağmen cansız duruyor öldü ölecek :D

Neem oil alana kadar önlem olarak Toprağın üzerine tarçın döktüm onun dışında başka tavsiyesi olan ustalar yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar

Son düzenleme:

püskütvarmı

Ordinaryüs
Yarım yemek kaşığı sıvı Arap sabunu yarım yemek kaşığı kül , yarım yemek kaşığı tütün 1 diş sarımsak , 1 bardak su birbirine iyice karıştır bir gün beklet kanka böyle rengi kahverengi koyu renk alsın . Sonra süzüp bir o kadar daha su ekleyip bitkine sıkabilirsin .

MusT+

Üye
Yarım yemek kaşığı sıvı Arap sabunu yarım yemek kaşığı kül , yarım yemek kaşığı tütün 1 diş sarımsak , 1 bardak su birbirine iyice karıştır bir gün beklet kanka böyle rengi kahverengi koyu renk alsın . Sonra süzüp bir o kadar daha su ekleyip bitkine sıkabilirsin .
Hocam benim bitkide de böceklenme var https://freeimage.host/i/HS2Ub1I aynı tarifi uygulasam sıkıntı yaşar mıyım zararı olur mu bu bitki daha küçük ama.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • blackmambaa blackmambaa:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S SuperKafa:
    S SuperKafa: ****** ******** ********** ******* ******