Mantar Sineği

Monochrome

Yeni üye
Brolar selamlar. Ottoman kankanın söylediği tarçınlı suyu denedim. 3 günde bir neem oil, her gün tarçınlı su sıkıyorum kızlara. Ama mantardan da mantar sineğinden de hiçbi şekilde kurtulamıyorum. Bildiğiniz başka yol yordam varsa, yardımcı olursanız sevinirim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Neem oil aslinda onlarin canina ot tikar, bir yerde hata yapmis olmalisin. Nasil hazirladin neem yagini, ve topraga bolca siktin mi?Aldigin neem yagi cakma olmasin.

Monochrome

Yeni üye
1 ltye 5 ml neem koydum, spreyleme yöntemiyle hem toprağa hem yapraklara sıkıyorum. Acaba spreylemeyi yaprağa yapıp toprağa hafif sulama gibi yapsam zararı olur mu? Growdan aldım kanka, çakma olup olmadığı hakkında bi bilgim yok.

Ü

Üye silindi 25603

Guest

Monochrome

Yeni üye
Şu an veg döneminde, neredeyse 1,5 aylık oldu. Biobizz fish mix ve calmag kullanıyorum gübre olarak sadece. Yetersiz gelir dediler, bize de yetersiz gibi gözüküyo 1,5 aylığa göre. Başka önerebileceğin bi şey var mı bro?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum forumlara gir orada biobizz un gübreleme semasi var, o semayi aynen uygula.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **